Кільця Венери або чому виникають складки на шиї?
Поява ліній на обличчі та шиї є неминучим процесом старіння, які при впливі певних факторів можуть мати більш ранній початок.
Насамперед варто відзначити, що шия на відміну від обличчя є ділянкою тіла про яку досить часто забувають. Тому дана ділянка залишається відкритою та незахищеною від сонця, що і може привести до появи ранніх складок та зморшок.
Деякі з основних факторів, які викликають горизонтальні лінії на шиї
- Вплив сонця. Варто розуміти, що сонцезахисний крем блокує УФ-промені, але лише в місцях його нанесення. Тому якщо не нанести сонцезахисний крем на шию, це призведе до руйнування колагену та еластину, утворенню горизонтальних ліній, зморшок та також в’ялості шкіри.
- Генетичний фактор. Людина може бути схильною до появи горизонтальних ліній на шиї ще в ранньому віці.
- Пологова травма. Коли відбувається напруга м'язів шиї, вона коротшає, і у немовляти її майже не видно. У пацієнтів із «кільцями Венери» практично завжди спостерігаються й інші ознаки родової та набутої травми: сколіоз, сутулість, асиметрія обличчя та ін. Згодом, шия стає довшою, адже все тіло росте, але напружений стан зберігається і переходить на підшкірну фасцію й шкіру, що проявляється у вигляді кругових зморшків на шиї.
- Тонка шкіра на шиї.
- Зневоднення шкіри.
- Повторювані рухи.
- Низька фізична активність.
- Перенапруження під час виконання вправ у тренажерному залі.
- Постійне сидіння з опущеною головою (під час використання гаджетів).
- Слабкість сполучної тканини.
Тактика
Якщо дефект був спричинений родовою або набутою травмою варто приділи увагу їх наслідкам. А саме покращити кровопостачання або зняти напругу з м'язів шиї.
Зменшити та запобігти лініям шиї можливо як за допомогою доглядових засобів, так і певним діям. Зверніть увагу на те, як ви тримаєте телефон. Адже усі зморшки частково викликані повторювальними рухами. Звідси можливі й зморшки навколо рота у людей які палять.
Щодо засобів догляду, то спеціалісти рекомендують застосовувати сироватку з вітаміном С, ретиноїди, сонцезахисний крем. Доведено, що використання крему SPF не менше 30 щодня з повторенням його принаймні кожні 2-3 години, зменшує ознаки старіння шкіри. Варто доглядати за шкірою шиї в пріоритеті, так само як і за обличчям, використовуючи м’які миючі засоби, делікатні пілінгові продукти, зволожувальні креми та навіть маски.
Все більше і більше людей звертаються до ін'єкцій ботоксу як засобу боротьби з нормальним старінням і зморшками, пов’язаними з шиєю. Дослідження показали, що ботокс також має здатність полегшувати хронічний біль у шиї. Однак ін'єкції ботулотоксину мають тимчасовий ефект. На тривалість результату впливатимуть певні фактори, від віку до еластичності шкіри. Загалом дія зберігається від 3 до 4 місяців.
Коли мова заходить про глибші горизонтальні лінії шиї, наповнювачі з гіалуронової кислоти роблять чудову роботу, мінімізуючи їх зовнішній вигляд.
Важливо розуміти, що не існує еліксиру вічної молодості! Дуже багато залежить від щоденних звичок та спеціальних дій.
Новые статьи:
Также интересно посмотреть:
- Терапія плазмовими фібробластами: особливості косметологічної процедури
- Кільця Венери: основні причини появи зморшок на шиї
- Особливості видалення жирових накопичень за допомогою лазеру
- Особливості застосування ботоксу при надмірній пітливості
- Косметологія, як альтернатива пластичній хірургії: основні види