Перевозка больных

Медичне обладнання в ITMED

Блефаропластика: основний метод позбавлення навислих повік

Блефаропластика: основний метод позбавлення навислих повікВ’ялість шкіри навколо очей є природною частиною старіння, але якщо наслідки цього починають вас турбувати, ви можете розглянути тип хірургічного втручання відомий як «блефаропластика».

Метод «блефаропластика» включає в себе проведення оперативного втручання на верхніх та нижніх повіках. При цьому хірургічне втручання може проводитися як одночасно на обох повіках, так і окремо. Основним завданням є усунення зайвої шкіри та дрібних зморшків. Іноді медичні фахівці можуть змінити положення тканин, а не видаляти їх.

Блефаропластика нижньої повіки

Оперативне втручання на нижній повіці може виконуватися класично, коли робиться розріз шкіри під лінією росту вій. Показаннями до даного методу є великий надлишок шкіри та великі мішки під очима (жирові грижі).

Транскон'юнктивальна блефаропластика проводиться через невеликі розрізи на внутрішній частині повіки, а саме на її кон'юнктиві. Так проводиться прокол у зоні кон'юнктиви, потім через цей прокол лікар забирає надлишки жирової тканини. Перевага такого способу – відсутність видимого оперативного втручання. Реабілітація займає від кількох днів до тижня, у цей час є невеликі синці, які згодом минають.

Блефаропластика верхньої повіки

Методика блефаропластики верхньої повіки полягає у висіченні зайвої тканини в складці верхньої повіки з наступним ушиванням. 

Підготовка до оперативного втручання

Перед прийняттям рішення та безпосередньо проведенням оперативного втручання пацієнт отримує консультацію пластичного хірурга. Адже кожен випадок є індивідуальним, і не кожного разу проблему можливо усунути за допомогою однієї операції. 
 
Варіант корекції відбувається з урахуванням анатомічних, зовнішніх та вікових особливостей. Попередньо також потрібно здати необхідні аналізи, аби включити будь-які протипоказання.

Також хірург повинен знати про будь-які ліки, які приймає пацієнт. Це включає препарати, що відпускаються за рецептом, рослинні добавки чи безрецептурні засоби.

Ймовірно, пацієнта попросять припинити прийом будь-яких лікарських засобів, що підвищують ризик кровотечі. Також потрібно буде кинути палити за кілька тижнів до блефаропластики. 

Тривалість процедури, наприклад верхньої блефаропластики займає близько 45 хвилин. Це займатиме близько двох годин, якщо верхня та нижня повіки оброблені одночасно, залежно від того, чи змінено жирову тканину, чи є додаткова робота.

Показання та протипоказання до оперативного втручання

У більшості випадків до оперативного втручання звертаються пацієнти, які хочуть усунути вікові зміни. Хоча проблема може бути й вродженою. Тоді вік пацієнта не відіграє ролі. Також кандидатом на цю процедуру можна бути, якщо ваш зір страждає від в’ялості шкіри. Деякі люди можуть скаржитися на те, що їхній зір при погляді вгору блокується звисаючою шкірою.

При цьому будь-які втручання, навіть незначні, мають свої протипоказання, і блефаропластика не є виключенням.
Протипоказання до даного типу пластичної операції є наступні:
  • цукровий діабет;
  • вік до 18 років;
  • онкологія;
  • розвиток інфекційних або вірусних захворювань;
  • вагітність та період лактації.

Період реабілітації

Процес відновлення займає від 2 до 4 тижнів. Після перенесеної операції пацієнтові буде рекомендовано на певний час виключити відвідування басейнів, саун чи бань, а також відмовитися від занять спортом. Незначні синці, розмитий зір та чутливість до світла є можливими короткочасними побічними ефектами.
 
Важливо розуміти, що якими б рідкісними не були ймовірні негативні наслідки, важливо знати про можливі ускладнення, перш ніж ви вирішите йти на операцію.

Загалом, при правильному виборі лікаря хірурга ефект від проведеного втручання зберігається до кінця життя. Хоча знову ж таки кожен випадок є унікальним. 

Медична платформа

Медичні меблі в ITMED


Алкофарм