Плазмоліфтинг: показання до проведення процедури
Який би догляд ми б не забезпечували нашій шкірі, погодні умови так чи інакше мають свій негативний вплив. Якщо в літку це палюче сонце та пил, то взимку було нанесено”удар” сухим повітрям в отоплених приміщенн й низькими температурами. На благо змінити виниклу ситуацію можливо шляхом ряду косметологічних процедур, що нам пропонує beauty-індустрія. Наразі розберемо детальніше особливості проведення плазмотерапії.
Плазмотерапія або плазмоліфтинг - це ін'єкційна процедура, що полягає у відновленні клітин шкіри за допомогою власної плазми крові. Так багата тромбоцитами плазма вводиться ін'єкційно активуючи природний механізм омолодження.
Спеціалістами відзначається, що найбільш благоприємний вік для проходження процедури є до 30 років. Оскільки суттєвого омолоджуючого результату не завжди можливо отримати. Насамперед плазмотерапія є доцільною при втраті шкірою еластичності, акне.
Введена плазма забезпечує нормалізацію тканинного дихання, водний баланс, стимулює формування клітин, що забезпечують еластичність шкіри, збільшує продукування колагену та ін.
Показання до проведення плазмотерапії
- Підтяжка шкіри.
- Випадіння волосся.
- Усунення зморшок.
- Запальні захворювання шкіри.
- Порушення роботи сальних залоз.
- Пігментація.
З метою усунення суттєвих косметичних проблем, плазмотерапія може слугувати як доповнювальний елемент в усуненні глибоких стрій, зморшок та ін.
До суттєвих плюсів даного методу відносять й відсутність алергічної реакції (внаслідок введення власної плазми), швидке відновлення та суттєво помітний результат вже після першої процедури.
Протипоказання до проведення плазмотерапії
- Розвиток онкологічного процесу.
- Гострі інфекційні захворювання.
- Період вагітності та лактації.
- Порушення згортання крові.
- Порушення цілісності шкірного покриву в ділянці можливого впливу.
- Наявність в анамнезі вірусних гепатитів.
Методика проведення
Насамперед перед проведенням плазмоліфтингу необхідно зробити аналіз крові. Це є основною складовою, якщо ви дійсно хочете отримати відповідний результат від процедури. Загалом на результат впливає саме якість плазми.
Якщо показники в нормі, за декілька днів до процедури необхідно виключити вживання алкоголю, солодких, гострих та солених продуктів, а також забути про паління. Адже дійсно правильна підготовка має суттєве значення.
Далі в день плазмотерапії лікар проводить забір крові із вени в пробірку зі спеціальним роздільником, потім пропускає її через центрифугу – залишається плазма, збагачена тромбоцитами.
Важливим елементом у цьому процесі є речовина-розділювач, що блокує потрапляння в плазму запальних елементів та інших клітин крім тромбоцитів зі зберіганням їх активності. В залежності від виробника це може бути гепарин, цитрат натрію.
Наступним етапом буде набирання плазми у шприци з проведенням ін'єкції. З метою виключення зниження дії препарату плазма вводиться без анестезії.
Після виключення всіх ускладнень та задовільного самопочуття, пацієнт може спокійно йти додому.
Після процедури упродовж декількох годин варто виключити нанесення в ділянці введення ін'єкції косметичних засобів, контакт з водою. Також наступні два тижні після плазмотерапії не дозволяється засмагати та декілька днів відвідувати сауну або басейн.
Після плазмоліфтингу можлива поява синців у місцях уколів.
Рекомендовано проводити до 3-5 процедур з інтервалом у 3 тижні.