Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Пульсоксиметры

Як захистити себе під час карантину?

Як захистити себе під час карантину?Зараз в період пандемії коронавірусної інфекції та в момент проживання всього цього, дуже важливо обійтися без крайнощів. В цілях безпеки введені карантинні заходи. І необхідно розуміти, що карантин – це не синонім паніки, головне правильно його дотримуватись.

Карантин– це тимчасова ізоляція людей з метою знизити передачу інфекції між людьми.

Карантин може вміщати в собі різноманітні заходи – від ізоляції окремої людини або групи людей до введення комендантської години та ін.

Крім рекомендацій не залишати будинок під час карантину, лікарі рекомендують не відвідувати медичні установи без особливої на те потреби. У разі виникнення підозрілих симптомів, краще в телефонному режимі повідомити про це лікаря.

Забезпечте себе запасом необхідної їжі, засобами гігієни та ліками, з метою скоротити кількість виходів з дому. Також подбайте про близьких людей старшого віку, доставляючи все необхідне кур'єрською доставкою.

Зараз головний прояв турботи – це рідше їх бачити.

Коли Ви заходите в магазин, протріть ручку візка для продуктів дезінфікуючим засобом.

При покупці продуктів дотримуйтеся дистанції (1,5 м).

SARS-CoV-2 зберігає свою життєздатність на паперових та картонних поверхнях до доби. Але не було доведено, що людина може заразитися при триманні в руках посилки. Тому вдома Ви можете убезпечити себе за допомогою:
  • миття рук з милом близько 20 секунд (після приходу додому, перед тим як брати харчові продукти в руки та приступати до приготування їжі);
  • регулярного протирання дезінфікуючими засобами кухонні поверхні  та ручки;
  • харчові продукти також необхідно ретельно помити під проточною водою.
Але дуже важливо не переступити межу, та не перестаратися з методами дезінфекції, щоб дезінфікуючі засоби не потрапили в їжу, це може призвести до отруєння.

Створіть безпечне перебування вдома. Для цього потрібно не забувати робити вологе прибирання два раз на день, провітрювання приміщення та дезінфікувати поверхні.

Послідовність прибирання – від житлових кімнат до кухні та санвузла. Для прибирання бажано використовувати одноразові рукавички та ганчірки, а після завершення всіх процедур руки обробити антисептиком.

Ввечері також рекомендовано опрацювати дезінфектором дверні ручки, крани та усі ті поверхні з якими найчастіше контактують в будинку.

Пам'ятайте, що успіх загального карантину залежить від кожної людини, та її рішення обмежити пересування та контакт з іншими людьми.

Автор: Наталія Холявицька
Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники
Алкофарм