Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Тонометры

Правила транспортування хворих по Україні

https://medtaxi.com.ua/stati/125-pravila-transportirovki-bolnykh-po-ukraine.htmlДосить частий розвиток ситуації з необхідністю перевезти свого родича в інше місто з метою проходження обстеження або на постійне місце проживання. Адже не завжди в маленькому містечку можливо отримати необхідне лікування або обстеження. Куди більш кращий розвиток медичної системи в Києві або інших великих містах. І якщо людина має стабільний стан здоров'я, то і відповідно проблем з перевезенням не повинно виникнути, можливо обійтися звичайним транспортом. Але що робити якщо пацієнт лежачий або його здоров'я може погіршиться в будь-який момент? Для цього й існують спеціалізовані служби медичних перевезень, серед яких еталоном є служба медичних перевезень лежачих хворих "МедТаксі". 
"МедТаксі" проводить перевезення хворих по Києву, по містах України і навіть за її межами.

Правила перевезення хворого 

При організації транспортування родичі повинні детально описати ситуацію і стан пацієнта диспетчеру медичної служби перевезень "МедТаксі". Це необхідно з метою організації поїздки та прийняття рішення як проводити комплектацію автомобіля. 
Адже можливе і перевезення хворих тієї категорії, що не можуть самостійно рухатися або навіть існує необхідність в кисневій підтримці. Відповідно може знадобитися спеціальне обладнання і медикаментозні препарати, а в поїздці необхідним буде супровід медичного персоналу. 
 
Також до додаткових правил належать: 
Підготовка пацієнта до перевезення, а саме пояснення йому мети поїздки. У тому випадку якщо людина схильна до підвищеної нервозності, за призначенням лікаря можливе приймання седативних препаратів. 
 
Якщо перевезення проводиться в плановому порядку родичі повинні подбати, за кілька днів до поїздки про динаміку стану пацієнта. З метою попередження нудоти та блювання, краще перевозити хворого натщесерце або нагодувавши його за дві години до поїздки легкозасвоюваною їжею. Справляються природні потреби, і в тому випадку якщо поїздка тривала вдягається підгузок. 
 
Звичайно ж необхідно заздалегідь підготувати всі документи, результати тесту на COVID-19 і особисті речі. 
 
Місце проходу до пацієнта звільняється, щоб була можливість без перешкод внести носилки. Відзначимо, що "МедТаксі" забезпечує транспортування хворого - "від ліжка до ліжка", при цьому в обох випадках перевіряючи життєві показники! 
 
Перевезення лежачих хворих здійснюється тільки після отримання дозволу на поїздку від лікуючого лікаря. Також співробітники медичної служби "МедТаксі" повинні упевнитися в стабільності стану пацієнта. 
 
Навіть якщо Вам здається, що переїзд по Україні з лежачим або "складним" хворим можна зробити у звичайному транспорті, не надаючи уваги особливостям перевезення - це помилкова думка. Пацієнту в першу чергу повинні бути забезпечені безпечні та комфортабельні умови, з можливим медичним супроводом. Тому довіртеся професіоналам, а саме медичній службі перевезень "МедТаксі". 
 
"МедТаксі" транспортує людей з обмеженими можливостями маючи спеціальний досвід і забезпечуючи делікатне ставлення до пацієнта з боку санітарів (медичного персоналу), що спеціалізуються на цій послузі. При цьому перевезення обійдеться дешево й офіційно задокументовано, що інші служби перевезень не завжди можуть забезпечити. 

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники