Перевозка больных

Тонометры

Перевезення хворих з ішемічною хворобою серця

Перевезення хворих з ішемічною хворобою серця Перевезення хворих з ішемічною хворобою серця - це відповідальний момент, що вимагає професійних навичок. Служба медичних перевезень "МедТаксі" спеціалізується як на перевезенні хворих по місту, так і на міжміському перевезенні хворих з ІХС, або перевезенні хворих до Європи для лікування або обстеження. 

Ішемічна хвороба серця є групою симптомів, що супроводжуються порушенням кровообігу. Це своєю чергою порушує механізм доставляння кисню та корисних речовин до серцевого м'яза. 
 
Ішемічна хвороба серця небезпечна тим, що вона включає ряд станів, від інфаркту міокарда до стенокардії, кардіосклерозу та ін. Відповідно для кожного з цих форм характерно свій клінічний розвиток. 

Вплинути на дане порушення, можуть наступні фактори: 
  • ожиріння; 
  • малорухливий спосіб життя; 
  • шкідливі звички;
  • гіпертонія;
  • цукровий діабет;
  • неправильне харчування та високі показники холестерину.
Відповідно, що надання допомоги та методи транспортування будуть залежати стану пацієнта. Так якщо це гострий перебіг ІХС з високим ризиком інфаркту, важливо своєчасно надати невідкладну допомогу та госпіталізувати хворого. Транспортування при хронічній формі ІХС може відбуватись у плановому порядку з дотриманням усіх заходів безпеки.

Особливості перевезення при ішемічній хворобі серця

В першу чергу зазначимо, що при перевезенні хворого з ІХС бригада "МедТаксі" забезпечується додатковими санітарами на випадок, якщо пацієнт має велику вагу або він підключений до відповідної апаратури (наприклад, моніторинг ЕКГ, АТ, подача кисню). 
 
Також автомобіль для транспортування обладнаний відповідними приладами, для проведення всіх необхідних маніпуляцій. Отже, при виникненні необхідності, якщо стан хворого з передінфарктним станом погіршиться, медичний персонал матиме змогу проводити серйозні реанімаційні заходи. 
 
При цьому відзначимо, що як самий момент транспортування, так і процедура перенесення від ліжка до машини й відповідно з транспорту до медичного закладу вимагає максимальної обережності та продуманості. 
 
І якщо перший етап здійснюється завдяки досвідченості санітарів із застосуванням стаціонарних або м'яких нош, то безпека та комфортабельність у дорозі забезпечується вибором автомобіля “МедТаксі” - спеціально обладнаний мікроавтобус, в якому підбирається найбільш підхожий температурний режим та що має пневмопідвіску з мінімізацією тряски під час поїздки. Це особливо важливо при тривалих відстанях.
 
Пам'ятайте, що ризики нашкодити своїй близькій людині, яка перебуває на межі передінфарктного стану, дуже високі, якщо Ви робите самостійні спроби здійснити її перевезення. Тому звертайтеся до спеціалізованих служб, у нашому випадку це “МедТаксі”. Якщо стан хворого раптово погіршився в домашніх умовах - викликайте негайно швидку допомогу.
Джерело: https://medtaxi.com.ua/

Медична платформаАлкофарм