Поява в Україні першої освітньої онлайн-платформи для фахівців, які працюють із людьми, що втратили кінцівки
В Україні з'явиться перша освітня онлайн-платформа Protez Hub для фахівців, які працюють із людьми, що втратили кінцівки через війну.
Як повідомляють у пресрелізі Protez Hub, основним завданням ресурсу буде поліпшення розуміння процесу реабілітації осіб з ампутацією кінцівки від моменту травми до моменту ефективного користування протезом.
Проєкт реалізовано за підтримки гуманітарної ініціативи групи "Метінвест".
"Ми прагнули створити цікаві, корисні та послідовні онлайн-курси, які допомогли б усім учасникам процесу відновлення осіб з ампутованими кінцівками зрозуміти, на що слід звертати увагу на кожному етапі. Онлайн-платформа дасть змогу кожному вітчизняному фахівцеві, який має справу з ампутаціями кінцівок, отримати системне розуміння всіх процесів реабілітації та застосувати знання на практиці", - наводять у пресрелізі слова гендиректора групи "Метінвест" і засновника ініціативи "Рятуємо життя" Юрія Риженкова.
У пресрелізі уточнюється, що платформа міститиме п'ять курсів на теми догляду, реабілітації, протезування, психологічних аспектів травми, що призвела до ампутації однієї або більше кінцівок.
Тут будуть представлені відеолекції українською мовою в логічній послідовності на актуальні теми: підготовка до протезування кінцівки, визначення потреб і можливостей, тренування з протезом та інші.
Крім лекцій, фахівці зможуть завантажити та використовувати на практиці рекомендації, опитувальники, шкали, програми та інші представлені на платформі матеріали.
Новые статьи:
- Як встановлюватиметься інвалідність для людей з онкологічними захворюваннями?
- Кому потрібно проходити психіатричні огляди? Коментарі МОЗ
- Перші зареєстровані ліки з канабісу в Україні: деталі
- Оновлення програми “Доступні ліки”: які зміни чекають пацієнтів?
- Якісна та доступна медицина є один із пріоритетів уряду на 2025 рік
Также интересно посмотреть:
- МОЗ: які препарати з програми «Доступні ліки» можна отримати безоплатно?
- НСЗУ: особливості отримання мобільної паліативної допомоги безоплатно
- МОЗ: як буде відбуватися фінансування БПР у 2023 році?
- МОЗ: формування мобільних «пунктів здоровʼя» на місці зруйнованих фельдшерсько-акушерських пунктів
- НСЗУ: як захищені медичні дані пацієнтів?