Перевозка больных

Новости портала

ТВОЯ ПЕРЕМОГА, ЛІКАР

ТВОЯ ПЕРЕМОГА, ЛІКАРВійна торкнулася кожного. Не встигли медичні працівники та заклади оговтатися від пандемії коронавірусу, як нове лихо постукалося в кордони України – війна...

Вітаємо з Днем незалежності України!

Вітаємо з Днем незалежності України!Колектив медичного порталу Здоров-Інфо щиро вітає кожного українця з Днем незалежності нашої держави!
 
Бажаємо всім нам миру, процвітання, економічного...

Вітаємо з Днем медичного працівника!

Вітаємо з Днем медичного працівникаКолектив медичного порталу Здоров-Інфо вітає всіх медичних працівників з професійним святом!
 
У День медичного працівника бажаємо вам процвітання...

С праздником Пасхи Христовой!

пасхаГенеральный директор Каспаревич Андрей Юрьевич и коллектив международной медицинской платформы ITMED поздравляет с праздником Пасхи Христовой!  

Смотрите...

Вітаємо з Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!У цьому році українці святкуватимуть не тільки 27-му річницю Дня незалежності України але і 100-річчя відродження української державності.

Для держави та для...

Вітаємо з Великоднем!

Привітання з ВеликоднемКолектив медичного порталу "Здоров-Інфо" та бази медичного постачання "Здоров-103" вітає всіх із теплим святом Великодня!

Щиро бажаємо здоров’я та...

Щиро вітаємо всіх жінок з 8 березня!

Любі жінки! 

Колектив медичного порталу «Здоров-Інфо» і бази медичного постачання «Здоров-103»щиро вітає вас з Міжнародним жіночим Днем - 8 березня, зі...