Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Новости портала

Вітаємо з Днем незалежності України!

Вітаємо з Днем незалежності України!Колектив медичного порталу Здоров-Інфо щиро вітає кожного українця з Днем незалежності нашої держави!
 
Бажаємо всім нам миру, процвітання, економічного...

Вітаємо з Днем медичного працівника!

Вітаємо з Днем медичного працівникаКолектив медичного порталу Здоров-Інфо вітає всіх медичних працівників з професійним святом!
 
У День медичного працівника бажаємо вам процвітання...

С праздником Пасхи Христовой!

пасхаГенеральный директор Каспаревич Андрей Юрьевич и коллектив международной медицинской платформы ITMED поздравляет с праздником Пасхи Христовой!  

Смотрите...

Вітаємо з Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!У цьому році українці святкуватимуть не тільки 27-му річницю Дня незалежності України але і 100-річчя відродження української державності.

Для держави та для...

Вітаємо з Великоднем!

Привітання з ВеликоднемКолектив медичного порталу "Здоров-Інфо" та бази медичного постачання "Здоров-103" вітає всіх із теплим святом Великодня!

Щиро бажаємо здоров’я та...

Щиро вітаємо всіх жінок з 8 березня!

Любі жінки! 

Колектив медичного порталу «Здоров-Інфо» і бази медичного постачання «Здоров-103»щиро вітає вас з Міжнародним жіночим Днем - 8 березня, зі...

Вітаємо з Різдвом Христовим!

Вітаємо з Різдвом Христовим!Колектив Медичного порталу України “Здоров-Інфо” та Бази медичного постачання “Здоров-103” щиро вітає Вас з Різдвом Христовим! Перш за все у цей світлий...

Вітаємо з прийдешнім Новим роком!

Вітаємо з прийдешнім Новим роком!Прийміть щирі привітання з прийдешнім Новим роком від колективу Медичного порталу України “Здоров-Інфо” та Бази медичного постачання “Здоров-103”...

Алкофарм