Перевозка больных

Медичне обладнання в ITMED

МОЗ: посилення заходів з лікування пацієнтів з інсультами

МОЗ: посилення заходів з лікування пацієнтів з інсультамиПацієнти з інсультом, які отримали своєчасну і якісну медичну допомогу та необхідну реабілітацію на ранніх етапах, матимуть більше шансів повернутися до повноцінного життя. 

Наразі в Україні досить висока смертність та інвалідність після перенесеного інсульту, що пов'язано з пізньою діагностикою та застарілими маршрутами пацієнта з інсультом. 
За його словами заступника міністра охорони здоров'я Олексій Яременко, роками «швидка» доставляла хворого на інсульт до найближчої лікарні, яка найчастіше не мала необхідних потужностей для діагностики та лікування таких станів – фахівців та обладнання. Через це хворий втрачав дорогоцінний час і як наслідок – шанс повернутися до нормального життя. 
 
Влітку МОЗ розпочало черговий етап медичної реформи, в рамках якого, зокрема, буде змінено підходи до лікування інсультів. 

«У рамках реформи ми створимо спроможну мережу закладів із наявними інсультними центрами та блоками. Саме ці медичні заклади будуть мати у своєму складі потужні кардіологічні блоки, які дозволять застосовувати сучасні методи лікування, такі як тромболізис та тромбоекстракція. Також у таких медичних закладах буде зосереджена необхідна реабілітація, яка надасть змогу пацієнтові  повернутися до нормального життя», – розповів заступник міністра охорони здоров'я. 
 
Він також нагадав, що окрім кроків, які робить держава для покращення лікування інсультів, найбільший внесок може зробити кожен українець – займатися профілактикою інсульту. 
Також напередодні МОЗ повідомляло, що держава гарантує спектр безоплатних послуг пацієнтам з інсультом чи підозрою на нього.

Медична платформа

Медичні меблі в ITMED