Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Україна отримала 500 тис. доз вакцини AstraZeneca від уряду Данії: деталі

Україна отримала 500 тис. доз вакцини AstraZeneca від уряду Данії: деталіСьогодні, 4 серпня до України прибули 509 400 доз вакцини AstraZeneca, наданих Данією. 

Ця поставка є прямою допомогою Україні від уряду Данії, який планує передати різним країнам 3 млн доз вакцин проти COVID-19 до кінця 2021 року.
 
«Ми поставили перед собою амбітну ціль — захистити якомога більше українців від COVID-19 до кінця цього року. Інфраструктура кампанії також зростає, вже працює понад 350 центрів масової вакцинації та працюють майже усі наявні пункти щеплення. Постійно нарощуємо темпи вакцинації, щоб усі охочі мали доступ до неї. Ми вдячні уряду Данії за безпосередню допомогу у поставці вакцини та співпрацю. Я закликаю українців, які ще не щепились, не зволікати й відвідати найближчий центр масової вакцинації, щоб захистити своє здоров’я», – сказав міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко.
 
Вакцину з цієї поставки планують використати для щеплення тих, хто має отримати другу дозу AstraZeneca, решту – розподілити між пунктами щеплень.
 
Також зазначалося, що надзвичайно важливо, щоб у центрах та пунктах вакцинації були ретельно дотримані правила інфекційного контролю: належне дистанціювання, провітрювання та масковий режим. Не можна допустити, щоб люди інфікувалися у черзі або впродовж 30 хвилин очікування після вакцинації, поки вони перебувають під наглядом медпрацівників.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм