Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Вакцинація дітей: в Україні перші діти отримали щеплення проти COVID-19

Вакцинація дітей: в Україні перші діти отримали щеплення проти COVID-19В Україні вперше використали вакцину проти коронавірусу на дітях. Такий досвід вже отримала Чернівецька область. 
 
Так, у Чернівецькій області першу дозу вакцини ввели чотирьом дітям у віці від 13 років. Їх вакцинували препаратом Comirnaty від компанії Pfizer-BioNTech.
 
Першу вакцину отримала дитина з Чернівців для перетину кордону на навчання.
Інших дітей вакцинували у Глибоцькому центрі медико-санітарної допомоги.
Окрім цього, у міській дитячій поліклініці відкрили пункт вакцинації для дітей. Але поки що там нікого не імунізували, оскільки у закладі очікують на постачання препаратів. Про це повідомив головний лікар дитячої поліклініки Іван Хорошенюк.
Пізніше в Чернівецькій ОДА повідомили в Facebook, що вакцинували від COVID-19 п'ятьох дітей.
 
Двоє отримали щеплення в Чернівцях, двоє - у Глибокій та одна дитина - в Герці. Імунізованим від 13 до 16 років.
 
Повідомляється, що серед причин, чому батьки вирішили зробити процедуру - виїзд дитини за кордон на навчання, а також наявність хронічних захворювань, які можуть ускладнити перебіг коронавірусу.
 
Нагадаємо, що у червні 2021 року ВООЗ дозволила вакцинувати дітей проти коронавірусу та видала відповідні рекомендації. В Україні дозволили вакцинувати від COVID-19 дітей віком від 12 років. Робитимуть це препаратом Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Інтервал між першою та другою дозами складає 21-28 днів.
 
МОЗ рекомендує щепити дітей в окремих випадках: для перетину кордону на змагання, навчання або до родичів. Також, якщо дитина має високі ризики важкого перебігу чи ускладнень внаслідок COVID-19 через супутні хвороби. Або якщо приїхала з іншої країни, де отримала першу дозу вакцини.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм