Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

МОЗ: забезпечення усіх закладів охорони здоров'я бланками листків непрацездатності у серпні

МОЗ: забезпечення усіх закладів охорони здоров'я бланками листків непрацездатності у серпніВід сьогодні розпочався процес доставляння в регіони бланків листків непрацездатності.  

Так протягом 4-6 серпня понад 1,2 млн бланків отримають Вінниччина, Рівненщина, Сумщина, Закарпаття, Хмельниччина, Черкащина та Чернігівщина. Загалом на замовлення Міністерства охорони здоров'я ТОВ “Укрспецполіграфія” виготовить 5,318 млн бланків листків непрацездатності.
 
До 25 серпня усі медичні заклади отримають необхідну для роботи кількість бланків, відповідно до визначених департаментами охорони здоров'я потреб.
 
При цьому усі, видані раніше, довідки про тимчасову непрацездатність громадяни зможуть обміняти на листки непрацездатності та отримати належні виплати від Фонду соціального страхування.
 
Нагадаємо, що з 4 червня в Україні запроваджена цільова модель формування та видачі е-лікарняних. До кінця серпня в Україні діє перехідна модель. Вона передбачає формування електронних листків непрацездатності в Електронному реєстрі листків непрацездатності. Відповідно з 1 вересня 2021 року е-лікарняні мають запрацювати в усіх закладах охорони здоров’я.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники