Які країни обирають українці для лікування за кордоном?
Щороку понад двадцять мільйонів осіб перетинають кордон різних країн для отримання медичної допомоги. Це може бути пов'язано з відсутністю страховки, дорогим лікуванням у своїй країні або довгим списком очікування на отримання необхідної допомоги. Українці також входять в відсоток тих громадян, що так чи інакше залучені в медичний туризм.
Медичний туризм - це виїзд за кордон з метою лікування.
До найбільш популярних напрямів медичного туризму в тому числі й серед українців відносять:
- пластичну хірургію;
- кардіохірургію;
- терапію стовбуровими клітинами;
- репродуктологію;
- онкологію;
- стоматологію;
- трансплантологію;
- операції зі зміни статі;
- реабілітацію.
Однак, варто враховувати, що зараз ситуація з проведенням трансплантації органів, пластичних операцій або лікуванням онкології в Україні значно покращилася. Що робить Україну ближче до медичного туризму. Адже дійсно багато іноземців обирають нашу країну із-за низьких цін надання медичної допомоги та при цьому її високу якість.
Які країни обирають українці для лікування за кордоном?
- Ізраїль: лікування онкологічних захворювань;
- Туреччина: рішення стоматологічних або естетичних проблем. Наприклад, підтяжка шкіри, ліпосакція, пересадка волосся;
- Польща й Чехія: необхідність в проведенні реабілітації у напрямку неврологія й опорно-руховий апарат;
- Німеччина: надання допомоги при онкології, пацієнтам з необхідністю проведення процедур по типу нейрохірургії або надання послуг кардіохірурга;
- Індія: трансплантація органів, цінова доступність в клініках яких набагато менше (13 тис.дол.) ніж в європейських клініках (70-100 тис.дол.);
- Таїланд: проведення пластичних і ортопедичних оперативних втручань.
Причини через які українці вибирають лікування за кордоном криються в наступному:
- сучасні методи діагностики й лікування (наприклад, проведення оперативних втручань за допомогою роботизованої системи DaVinci);
- необхідність в постановці точного діагнозу (в спірному варіанті);
- недоступність в нашій країні деяких видів лікування або обмеження в їх проведенні, лікарських препаратів;
- успішність в лікуванні деяких захворювань.
Особливості перевезення хворого для лікування за кордон
Для виконання перевезення хворого в клініку для лікування в країни Європи, послуги медичного таксі - "МедТаксі", є органічним доповненням до послуг медичних установ.
Так служба медичних перевезень "МедТаксі" гарантує комфортабельне і безпечне транспортування за маршрутами не тільки по Україні, але й забезпечує впевнену інтеграцію в Європу, наприклад Франція, Іспанія, Німеччина, Литва, Греція та інші країни.
Міжнародне перевезення лежачих хворих проводиться на лікування, ПМЖ або для повернення додому.
Відзначимо, що клієнтам "МедТаксі" з країн Європи надаються безплатні послуги адвоката по отриманню страхових виплат. Дізнатися докладніше нюанси поїздки, ціну, уточнити необхідну комплектацію автомобіля і склад медичного персоналу, Ви зможете попередньо обговоривши всі деталі поїздки з диспетчерською службою "МедТаксі".
Також важливо враховувати, що зараз правила в'їзду на територію тієї чи іншої країни варіюються від наявності тільки негативного результату тесту на COVID-19 до обов'язкової наявності COVID-сертифікату. Тому до цього питання потрібно підійти відповідально, довідавшись всі нюанси перетину кордону і перебування на території країни, яку Ви вибрали для лікування.
Обов'язково необхідно, мати асистента (агента) в Україні або за кордоном, що є посередником. Він бере на себе всі проблеми пацієнта, що потребує лікування за кордоном. Тому, при необхідності в лікуванні за кордоном головне заздалегідь підготуватися!
При цьому, що медичний туризм є нормою у світовій практиці важливо робити все для того, щоб розвивати в'їзний медичний туризм. Адже Україна має все необхідне для цього, від вигідного географічного розташування, оптимального співвідношення ціна-якість до сприяння законодавства і звичайно ж наявності високоспеціалізованих медичних працівників.
Джерело: https://medtaxi.com.ua/stati/141-kakie-strany-vybirayut-ukraintsy-dlya-lecheniya-za-rubezhom.html