Anti-age стоматологія: що це за метод та основні показання до проведення?
Аби якомога довше залишатися в тонусі з мінімальними віковими змінами до роботи підключається ряд спеціалістів, від косметологів, фітнес-тренерів до нутриціологів. Однак до цього переліку вступають ще і стоматологи. У чому полягає їх внесок у протистоянні з віковими змінами з’ясуємо далі.
Антиейдж стоматологія є окремим напрямком у стоматології, що направлений на коригування вікових змін шляхом роботи із зубощелепною системою, яснами та прикусом. Це комплексний підхід, який є безпечнішим і більш передбачуваним, оскільки тут немає операції чи встановлення брекетів. Та і косметичні процедури, такі як Botox та ін’єкції губ, можуть допомогти відновити молодість, але лише тимчасово. Це вимагає повторних обробок, що швидко збільшує витрати.
Тому стоматологія проти старості є так званим унікальним способом омолодження, який за допомогою відновлення здоров’я зубів відображається на зовнішньому вигляді пацієнта. Прикладом проблеми при якій може бути рекомендована терапія є ситуація у пацієнтів вікової категорії 50+ у вигляді стирання зубів, що своєю чергою псує прикус та візуально додає років обличчю.
Основні показання
- Втрата зубів.
- Застарілі стоматологічні роботи, які потребують заміни.
- Втрата кісткової маси.
- Неправильне співвідношення нижньої та верхньої щелеп.
- Неправильний прикус.
- Стирання зубів.
- Опущення ясен.
- Зміна форми обличчя (поява округлості).
- Потемніння емалі на зубах.
- Порушення функціонування щелепного суглоба.
Загалом найголовніше свідчення, яке говорить про те, що пацієнту потрібна антиейдж стоматологія є досягання віку 40 років. Адже зазвичай саме з цього часу зуби та щелепа починають зазнавати вікових змін, що можуть потребувати звернення до стоматолога. Це як зазначалося вище наліт на зубах, дискомфорт при відкриванні рота чи жуванні, провисання нижньої частини обличчя та ін..
Етапи антиейдж стоматології
Насамперед дії стоматолога будуть направлені на розв’язання проблем з зубами та яснами які ще не зазнали вікових змін.
Надалі відбувається робота з потемнілими зубами, коли емаль стала жовтого або коричневого відтінку. Важливо встановити причину зміни кольору (кофеїн, куріння) та повернути емалі природний вигляд.
При стиранні зубів лікар може запропонувати мікропротезування. Коли відбувається відновлення довжини передніх зубів. Саме вони зазнають найбільше навантаження та впливають на правильну роботу суглоба. Дана процедура допоможе запобігти подальшому стиранню зубів.
До загального переліку стоматологічних процедур проти старіння, включають:
- Порцелянові вініли: вініри є ультратонкою порцеляною, виготовленими відповідно до передньої частини зубів. За допомогою вінірів можливо змінити дизайн посмішки, не втрачаючи та не змінюючи суттєвих природних зубів.
- Пломбування зубів.
- Зубні імплантати: зубний імплант завдяки своїй міцності є довговічною заміною зуба.
- Відбілювання зубів: є швидким та безболісним рішенням для тих, у кого чутливі зуби, але присутнє бажання відбілити їх у найшвидший, найпростіший та найефективніший спосіб.
План лікування може складатися з одного або кількох із зазначених вище методів, залежно від випадку.
Найголовніше – ніколи не пропускати запланований огляд у стоматолога. Обговоріть зі своїм лікарем здоров’я порожнини рота та те, що можна зробити, аби його покращити. Адже ваші зуби - це основа обличчя і коли ця основа починає розсипатися, створюється ефект хвилі. Так обличчя має втомлений вигляд, з’являються зморшки та ін..
Знайти лікаря та записатися на прийом:
https://itmed.org/clinics/ua/
Інформація для закладів охорони здоров'я, лікарів та благодійних фондів.
Купуйте медичне обладнання в медтехніці ІТМЕД з гарантією та доставкою по всій Україні.
https://market.itmed.org/ua/
Знайти лікаря та записатися на прийом:
https://itmed.org/clinics/ua/
Інформація для закладів охорони здоров'я, лікарів та благодійних фондів.
Купуйте медичне обладнання в медтехніці ІТМЕД з гарантією та доставкою по всій Україні.
https://market.itmed.org/ua/