meddins
Сервіс запису паціентів
Медицинский портал Статьи партнеров Здоровый образ жизни Системи експлуатації родовищ мінеральних вод і оздоровчих комплексів. Мультифункційні автоматичні бювети-фітобари для медичної реабілітації, SPA & Wellness спектрами лікувальних вод. Збереження їх цінних природних властивостей. Світовий пріоритет України

Системи експлуатації родовищ мінеральних вод і оздоровчих комплексів. Мультифункційні автоматичні бювети-фітобари для медичної реабілітації, SPA & Wellness спектрами лікувальних вод. Збереження їх цінних природних властивостей. Світовий пріоритет України

Системи експлуатації родовищ мінеральних вод і оздоровчих комплексів. Мультифункційні автоматичні бювети-фітобари для медичної реабілітації, SPA & Wellness спектрами лікувальних вод. Збереження  їх цінних природних властивостей. Світовий пріоритет УкраїниГ.Г.Палієнко, В.А.Безруков, С.Д.Чайковський,  О.Д.Гавловський, Н.Г.Дремлюга,   І.І.Кошеля, В.Й.Тимко, О.В.Михавків.
 
ТОВ Винахідницька науково-виробнича компанія «СПА-системи» Джерело-Люкс, ПП НВП «Джерело-Люкс», Санаторій «Моршинський»  ДУС Президента України, ДП СКК «Моршинкурорт»,ПрАТ «Миргородкурорт», ДП Клінічний санаторій  «Карпати», СГК «Дніпро-Бескид» Трускавець, МРЦ МВС «Шаян».    
 
1. Більше 90% людей  потребують ефективного комплексного оздоровлення спектрами найсильніших, унікальних в Європі лікувальних вод і напоїв України.  

На  Світових конгресах курортології  ОМТh, SITH, FEMTEC,  Канських симпозіумах  води і здоров”я, SPA: в Україні - Київ, Ялта, Франції - Париж, Канни, Італії  - Рим, Неаполь,  Іспанії – курорти Атлантики, Середземномор”я,  високу оцінку одержали мультифункційні автоматичні бювети  Джерело-Люкс. Вони зберігають якісний природний склад і цілющі властивості всіх лікувальних вод і напоїв,- як  біля, так і  вдалині від джерел.                                
41-річний досвід показав, що в Україні – унікальні,  найсильніші в Європі лікувальні води, а комплексне лікування мультифункційними автоматичними бюветами  Джерело –Люкс  - потужний фактор медичної реабілітації , SPA& Wellnes- світовий пріоритет України  на основі винаходів.  


2. Винахідницька науково-виробнича компанія «СПА системи» брендової марки  Джерело-Люкс і НВП «Джерело-Люкс» є лідером  в Україні з 1978 по 2019 рік,  створили на рівні винаходів біля 100 електронних бюветів-фітобарів  «Джерело-Люкс»на  курортах,  в  центрах медичної реабілітації, SPA& Wellness:резиденцій Президентів, ВР України, ДУС: Моршинський, Конча–Заспа, в Моршині, Миргороді, Трускавці: центральні бювети,Дніпро-Бескид, Ріксос-Прикарпаття,  Східниці, Хмільнику, Сатанові, Карпатах і Закарпатті, EdemSPAResortпід Львовом  та ін.- по  Україні, в Азербайджані, Білорусії, Молдові.                                                                                  
Створені нові корозіє-, газо-, травертиностійкі системи для вуглекислих  гідрокарбонатних  мінеральних вод  Закарпаття і Карпат.         
             
3. Є нормативний лист МОЗ України, Одеського НДІ курортології, Інституту фізіології ім. акад. А.А. БОГОМОЛЬЦЯ НАН України,  НВО «КВАНТ»:

ИЗМЕНЕНИЕ ФИЗИОЛОГИЧЕСКИХ И ЛЕЧЕБНЫХ СВОЙСТВ МИНЕРАЛЬНЫХ ВОД ТИПА «НАФТУСЯ» И УСЛОВИЯ ДЛЯ ИХ СТАБИЛИЗАЦИИ

КИЕВ-1984,Вып.15.    «Научные основы применения физических факторов    внешней  средыс лечебной и  профилактической целью». УДК615,327.14.4,15.
УТВЕРЖДЕНО Ученым советом Одесского НИИ курортологии. Прот. №15от 8 мая 1984г.:       

На основании проведенных исследований выработаны основные критерии стабилизации состава и свойств водтипа «Нафтуси»:  
1.Слабоминерализованные воды, содержащие органические вещества, необходимо нагревать теплоносителем не более 40-430С.
2. Скорость прогрева воды должна быть в пределах 2 минут не более.
3.Вода в подогретом состоянии должна храниться не более10 минут.
          
4. «СПА-системи»  Джерело-Люкс  гарантовано зберігають якісний природний склад і цілющі властивості  всіх лікувальних вод і напоїв:
- при  безаераційному відборі від джерел  - з захистом від окислення подушкою СО- без насичення  ним лікувальних вод, турбулентному вихровому  тонкошаровому  нагріві до заданих лікарем температур від природної до 43о С - без окислення і без перегріву вище допустимої температури 40÷43С і без застою після нагріву, - без руйнування цінних природних окси- і термолабільних компонентів,  природної лікувальної мікрофлори . 

Високий технічний ресурс автоматичних бюветів   Джерело–Люкс - при грамотній експлуатації та технічному обслуговуванні, ремонтно-профілактичних роботах навченим спеціалістом,  надійна робота в жорстких умовах експлуатації, високий рівень дизайну.  
       
5. А примітивне обладнання деяких  бюветів і розлив у пляшки руйнує окси-, термолабільні  органічні та інші  компоненти і природну  мікрофлору лікувальних вод, яка є невід”ємним чинником лікувальних властивостей.  МОЗ України заборонило бювети з негерметичними окислюючимибаками і    перегрівом  в зоні контакту з гріючою поверхнею вище 40 С,застоєм після нагріву і руйнуванням лікувальних вод.

Мінеральні води, в т.ч. Закарпатські, не можна перегрівати ТЕНами, в зоні контакту з якими температура сягає 90оС. Там  води змінюють свій хімічний склад - зутворенням  небезпечних для здоровя  сполук.
 
6.Лікарям дана можливістьплавно регулювати параметри індивідуальногокурсу лікування,наприклад,  спектром Моршинських   мінеральних вод джерел  6 і   1 будь-яких мінералізацій від  3,5 г/л до 14 г/л , плавно змішувати  2 джерела від 0 до 100%, температур: відприродної до 45оС і порцій: від  100 мл до 250 мл - згідно призначень лікарів. Параметри   програмують  на комп”ютері  рецепшен.  

В санаторіїї «Моршинський» ДУС  Президента України 4  двохканальні модулі «Джерело-Люкс»замінюють 32 автомати. В центральному бюветі Моршина 14 модулів замінюють 100 автоматів, які готували б мінеральну воду  тільки одної температури і мінералізації.                 
          
7.Можна всі   автоматичнімодулі «Джерело-Люкс»   зробити   5 -ти канальними і   на порядокрозширити спектри лікувальних вод і напоїв, підвищити  ефективність курортів, санаторіїв,  центрів медичної реабілітації, відновлювальної та профілактичної медицини , SPA& Wellness, забезпечити ефективне комплексне оздоровлення українського народу:
- зміцнення серцево-судинної, імунної, ендокринної та нервової системи;
- виведення радіонуклідів, шлаків і токсинів;
- покращення обміну речовин, лікування органів обміну та очищення організму;
- лікування простати, нирок, підшлункової залози,урологічних порушень;
- підсилення жовчо- і сечогінного ефекту; лікування органів травлення, ШКТ;
- ліквідацію йододефіциту, покращення розумового розвитку дітей, підлітків, що особливо важливо  для вагітних жінок;
- зниження надлишкової ваги;   лікування органів дихання;
- очищення, оздоровлення та відновлення організму, підвищення його працездатності, активності, довголіття.

8.  Спектри лікувальних вод і напоїв, на вибір для комплексного лікування :

а) Моршинські, Миргородські, Закарпатські чи іншілікувальні унікальні води: наприклад, джерела  6, 1 Моршинського родовища - з розведеної ропи 150 -190 г/л:  від 3,5 г/л до 14 г/л;
б) Східницькі, Новозбручанські, Гута-2, «Збручанські» та ін.  - з підвищеним вмістоморганічних речовин,- сильні аналоги Нафтусі,   без руйнуючих бактерицидних ламп;
в) мінеральні води з розведеного до 4, 5, 6, 7 г/л багатого магнієм  MgCl2*6H2O    очищеногоприродного бішофіту  420 г/лз бальнеологічним висновком  для питного лікування,   трускавецької ропи, розведених лікувальних солей «Барбара»,  морської солі,  яка близька  за змістом  мінеральних солей, мікроелементів  в крові, моршинській ропі джерела 1, в різні часи з успіхом застосовувалася для лікування   ШКТ, печінки – після клінічних випробувань;  
г) йодовані води 100 мкг - 250 мкг з концентрату 40 мг/л Йодісу -    для ліквідації йододефіциту, покращення розумового розвитку дітей, підлітків, важливо для вагітних жінок;        
д)  лікувальні напої   з розведених  екстрактів: він-віти 1:6 - 1:8 - для зміцнення серцево-судинної системи, женьшеню, ехінацеї 1:100 з квітковим медом 1:10 - для зміцненняімунної системи, прополісу1:100, пол-пали для лікування нирок, 6-ти  фітонапоїв,  хлорелличиінших, рекомендованих МОЗ України.   

9. Дідівська практиказаварювання «фіточаїв» до 100С і  їх окислення руйнує органічні термо -, оксилабільні компоненти лікувальних рослин.

Прави льна  екстракція максимуму біологічно активних речовин з водяної суспензії подрібнених і перемелених  лікарських рослин  при 45С в кавітаційному, ультразвуковому анаеробному турбулентному вихровому режимі - з захистом фітонапоїв від перегріву та окислення, з правильним приготуванням та видачею бюветами - фітобарами.  
          
10. Мультифункційні   автоматичні бювети - фітобари з     сенсорними POS– моніторами   і чіп-картами:    сенсорним екраном  вибирається один з   5-ти видів лікувальних вод чи напоїв,  їх порції, температури, мінералізації чи концентрації, об”єми на курс лікування, дати початку і закінчення лікування - задаються запрограмованою чіп-картою.  Вибір видів і спектрів – торканням 1-ї з 5-ти зон сенсорного монітора.   Модуль з сенсорним екраном і чіп-картою готує і видає 5 спектрів лікувальних вод і напоїв:        порції : від 100 мл до 250 мл;  мінералізації від 0,8 г/л до 14 г/л, температур  від природної до 43о С.    

Сенсорний  POS-  монітор з чіп-картами  на порядки розширює оздоровчі можливості , медичну та економічну  ефективність оздоровчого комплексу.

Можливий вибір параметрів лікувальних вод- без чіп-карт- кодовими сенсорами або  сенсорним POS-  монітором.

11. Мультифункційні   автоматичні бювети з чіп – картами.

На рецепшен     програмують  безконтактні чіп – карти на   ПК зі зчитувачем.  

Приготування і видача параметрів лікувальних вод і напоїв – здійснюється   при піднесенні  в бюветі запрограмованої чіп-карти до екрану монітора з вбудованим зчитувачем.              

Безконтактна чіп – карта mifareбагаторазового використання  надійна і довговічна. 1 кБт пам'яті  карти і її  структура забезпечують  платний відпуск  5-ти   спектрів  лікувальних вод і напоїв кожним    модулем,  медичний і фінансовий контроль в режимі on-line:автоматизацію планування та обліку лікувальних  процедур, сервісних послуг оздоровчих комплексів.  

Програмне забезпечення:передає контроллерам модулів видачі води  дату активації чіп-карти і закінчення курсу лікування, блокує  прострочені   чіп-карти;   програмує об’єм   лікувальних вод і напоїв  на курс лікування;  

Картка містить дані: ідентифікаційний номер, пароль для захисту від чужих карток.                                 

Всі інші параметри  можуть  програмуватись на картку або на сервер на базі ПК:             
. від 1 до 5-ти видів лікувальної води і напою, призначених на курс лікування;
. температури і  концентрації вод  і напоїв, що відпускаються;
. дату активації   і закінченння лікування ;
. разові  порції  вод, напоїв -  з корекцією на час перебування;   загальна кількість  лікувальних вод і напоїв на курс лікування.   

12. Склад  мультифункційного   автоматичного бювету «Джерело – Люкс»:  
-  система правильного безаераційного відборувід свердловин     мінеральних вод, подачі ропи, лікувальних екстрактів і напоїв;  
комп”ютерна  система правильного приготування параметрів лікувальних вод, напоїв, екстрактів;їх видачі, індикації і контролю параметрів , світлової та звукової  сигналізації про закінчення лікувальних вод і напоїв в кожному   контейнері ; електронна стабілізація тиску вод і напоїв, їх концентрацій, температур, порцій;  
- система  турбулентного вихрового  тонкошарового нагріву під час дозованої видачі лікувальних вод, фітонапоїв,   екстрактів;  
- система автоматичного розведення  Моршинської ропи, природного питного бішофіту, морської та інших лікувальних солей, лікувальних екстрактів  до заданих   рівнів  концентрації,  визначених  лікарем;
- ПКпрограматор чіп-карт- на рецепшен, картрідери (зчитувачі)   і   безконтактні  чіп-карти  або безконтактні кодові сенсори, сенсорні POS-монітори 15” з мінікомп”ютерами     – вибору  5-ти видів і  спектрів, параметрів    лікувальних вод і  напоїв, розширення  їх оздоровчих  можливостей;
- дистанційне регулювання та управління модулями   через Інтернет;
- індикатори, табло, фрізи, піктограмикористування модулями;
  відео - стереосистема психологічного розвантаженняпід час лікування, текстової, графічної, фото, відео- та звукової інформації про Спектри цінних лікувальних вод  і напоїв  оздоровчого комплексу;
  ЗМП, експлуатаційна документація: паспорт, інструкція з експлуатації, дезінфекції, технічного обслуговування і ремонту, регламентно–профілактичних робіт.
 
С
тійки від 1.5 м до 15,0 м х 1,3 м х 2,3 м,       або 1,5 м х 0,55 м х 2,05 м чи 1,2 м х 0,5 м х 2,25 м органічно вписуються в існуючі приміщення.   

Дані системи фінансового та медичного контролю оздоровчих комплексів:  

Кожен клієнт отримує картку MIFARE (1к, 4к, light). Картка є активною протягом часу перебування клієнта в  санаторії.
До ідентифікатору картки здійснюється «прив'язка» послуг, які замовив клієнт,  всі замовлені послуги записуються в базу даних.
У місцях надання послуг (кабінетах, процедурних і т.д.) встановлюються комп'ютери   або мінітермінали з сенсорними екранами, оснащені карт-рідерами стандарту MIFARE.

Факт надання послуги записується в базу даних шляхом зчитування ідентифікатора картки клієнта. (Досить просто піднести картку до рідера).
Всі послуги надаються згідно з графіком,   персоніфіковані як з боку клієнта, так і з боку персоналу (відомо, хто отримав послугу і хто її надавав, фіксується дата і час надання послуги).
Забезпечується можливість ведення статистики послуг та моніторингу завантаження персоналу, формування статистичної звітності по наданих послугах.
Можливо нормування ресурсів і витратних матеріалів, необхідних для надання послуг.

Мультифункційні автоматичні бювети-фітобари  «Джерело-Люкс» під’єднуються до  єдиної інформаційної  мережі «автоматично».                 

Сайти: dzherelolux.com,  dzherelo-lux.prom.ua,  dzherelo-lux.com;

Email:  luxdzherelo@gmail.com,   dzherelolux@gmail.com,    dzherelo-lux@i.ua,    

тел.  067 707 46 29, 050 857 25 38, 067 44 22 124, 050 535 18 51, 044 222  25 38.


Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники