Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

НСЗУ: запрошення громадськості до обговорення проєкту ПМГ на 2022 рік

НСЗУ: запрошення громадськості до обговорення проєкту ПМГ на 2022 рікУ Національній службі здоров’я України розпочали підготовку до затвердження Програми медичних гарантій на 2022 рік, до обговорення якої планують залучити громадські та пацієнтські організації. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Національна служба здоров’я України почала роботу щодо ухвалення Програми медичних гарантій (ПМГ) на 2022 рік.
 
Зазначається, що до обговорення проєкту відомство запросило медичну спільноту, експертів, пацієнтські та громадські організації та всіх зацікавлених осіб. НСЗУ пропонує їм ознайомитися з проєктами специфікацій і умов закупівлі медичних послуг та взяти участь у громадському обговоренні. Повідомляється, що публічні консультації будуть тривати до 13 серпня 2021 року.
 
У відомстві зазначили, що вимоги до ПМГ на 2022 рік формували на основі галузевих стандартів, уніфікованих протоколів надання меддопомоги, табелів матеріально-технічного оснащення, інших чинних нормативно-правових актів та міжнародних рекомендацій.
 
Повідомляється, що пропозиції можна подати у спеціальній формі, яка доступна за посиланням.
 
Нагадаємо, що Національна служба здоров’я України оголосила про відбір кандидатів на посади позаштатних експертів. Вони братимуть участь у створенні специфікацій та умов закупівлі за пакетами медпослуг відповідно до чинного законодавства, наявних лікувально-діагностичних технологій, що мають доведену ефективність, а також сучасної медпрактики в межах Програми медичних гарантій-2022.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм