Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Введення обмежень для нещеплених українців: деталі

Введення обмежень для нещеплених українців: деталіУкраїна найближчим часом буде змушена впроваджувати обмеження для невакцинованих громадян. 
 
Про це повідомив голова парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький  у Facebook.
 
"Україна буде вимушена запроваджувати обмеження для невакцинованих громадян. МОЗ вже анонсував, що у випадку погіршення епідеміологічної ситуації працювати будуть школи, де вакциновано не менше 80% вчителів (на даний час щеплена лише половина педагогів від загальної кількості). На мою думку, аналогічні обмеження логічно запровадити для транспортників, підприємств громадського харчування та комерційних або комунальних структур, співробітники яких безпосередньо контактують з населенням. Хворий водій маршрутки інфікує аж ніяк не менше людей, ніж вчитель", - написав він у Facebook.
 
За словами Радуцького, в Україні наразі достатньо вакцин для імунізації.
 
"Ми в Україні не говоримо про обов'язкову вакцинацію, ніхто не має права змушувати людину вакцинуватись. Але цілком справедливо вимагати, щоб роботу, яка передбачає контакт з великою кількістю людей, виконували вакциновані співробітники. Ще місяць тому в нас був дефіцит препаратів для щеплення. Але на позаминулому тижні ми отримали понад 2 млн вакцин, на минулому тижні більш як 2,5 млн. Вакцинація відкрита для всіх охочих", - написав він.
 
Радуцький також додав, що наразі кожен вирішує сам, обирати дозвілля та повноцінну роботу або вимушені обмеження на час чергової хвилі коронавірусу.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники