Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Розширення переліку медпрепаратів для лікування онкохворих: МОЗ

Розширення переліку медпрепаратів для лікування онкохворих: МОЗМіністерство охорони здоров'я розширило перелік медпрепаратів для лікування онкохворих, що закуповуватимуть за бюджетні кошти.
До даного переліку увійшли лікарські засоби, що застосовуватимуться при лікуванні раку молочної залози, для пацієнтів з раком крові, мієломою чи пацієнтів, які мають пухлини головного мозку.
 
Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив під час онлайн-брифінгу. 
“Онкологічні захворювання знаходяться на другому місці серед причини смерті (українців) після серцево-судинних захворювань. Дуже важливим є прояв держави щодо лікування цього важкого недугу”, - зауважив він.
 
Степанов повідомив, що МОЗ цього місяця затвердило номенклатури лікарських засобів, що будуть централізовано закуповуватись у 2021 році для лікування онкохворих, взявши до уваги близько 30 пропозицій провідних українських онкологів та державних медичних експертів.
 
“До переліку 67 лікарських засобів ми додали 9 нових позицій. Ми додаємо позиції, які є більш ефективними в лікуванні, – це лікарські засоби другої та третьої лінії. Мова йде про лікарські засоби, які будуть використовуватись при лікуванні раку молочної залози або для пацієнтів з раком крові, або при мієломі, або при пухлині головного мозку”, - зауважив Степанов.
 
За словами Степанов, це лікарські препарати різної направленості.
“При визначенні переліку лікарських засобів, що будуть централізовано закуповуватись, беруть до уваги показники їх клінічної та економічної ефективності – перевагу надають тим лікам, використання яких допоможе досягти найвищих показників для найбільшої кількості пацієнтів”, - резюмував він.
За даними МОЗ, в Україні щороку від онкологічних захворювань помирає до 80 тис. осіб.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники