Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Супровід бригади “швидкої” поліцією на небезпечні виклики: подробиці

Супровід бригади “швидкої” поліцією на небезпечні виклики: подробиціВ Україні неодноразово під час виконання свої обов’язків страждали медики швидкої допомоги. Щоб робота медбригад проходила безпечно, на особливо небезпечні виклики карету “швидкої” повинен супроводжувати співробітник Нацполіції. Таку інформацію сповістив керівник МОЗ Максим Степанов.
Він нагадав про випадок, який відбувся у Києві, де п’яний чоловік здійснив напад на медиків швидкої допомоги, які приїхали на виклик. Керівник відомства наголосив, що лікарі мають бути захищені при виконанні своїх робочих обов’язків, а напади на медиків – покарані. Голова МОЗу додав, що уникнення таких ситуацій необхідно вести відповідні зміни до законодавства.
 
“Лікар не може відмовитися від надання медичної допомоги. Коли виклик – вони відразу їдуть і, незважаючи ні на що, виконують свій обов’язок. Мені здається, що медичним працівникам в такій ситуації повинен бути наданий статус, який є у журналістів або інших службовців стосовно виконання своїх обов’язків. Я вважаю, що напад на медпрацівників має дуже суворо каратися, і відповідні зміни в законодавство вже розроблені й знаходяться зараз у Верховній Раді. Дуже розраховуємо на прийняття цього законопроєкту”, – роз’яснив чиновник.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники