Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

У новому корпусі Охматдиту відкрили шість нових відділень

У новому корпусі Охматдиту відкрили шість нових відділень29 липня 2020 року Володимир Зеленський та Максим Степанов відкрили другу чергу нового корпусу Охматдиту. Це шість нових відділень, в яких будуть лікувати дітей з усієї України.

Початок роботи даних відділень дасть можливість Охматдиту надавати весь спектр необхідної медичної допомоги дітям, хворим на рак. Крім того, в Охматдиті можна буде проводити трансплантацію кісткового мозку, що вкрай важливо для хворих деякими видами онкологічних та онкогематологічних хвороб дітей.

У другому корпусі почали діяти нові відділення, призначені для проведення хіміотерапії в умовах денного стаціонару, у відділеннях інтенсивної терапії, для проведення операцій з пересадки кісткового мозку, процедур імунотерапії, інтенсивної мегадозової хіміотерапії, реабілітації. Також була відкрита референс-лабораторія для діагностики онкологічних захворювань крові, запрацював кріобанк, відділення тканинного типування. Крім того, в лікарні стало більше кабінетів психологів для надання психологічної допомоги пацієнтам та їх родичам.

Всього комплекс оновленого Охматдиту розрахований на більш, ніж 67 тисяч квадратних метрів. Він буде складатися з декількох блоків, в яких працюватимуть 10 хірургічних відділень, 4 онкогематологічних та 1 онкологічне відділення. Робота над реконструкцією Охматдиту триває.

Автор: Ольга Купріянова
 
Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники