Від чого страждає наш зір, та що з цим можна зробити?
Очі – це орган, який використовується людиною чи не найчастіше у своєму повсякденному житті, адже більше 80 % діяльності пов’язані саме із зором. В сучасному інформаційному світі, де без комп’ютерів та інших гаджетів неможливо уявити свого життя, проблеми із погіршенням зору стають все більш розповсюдженими. Проте не лише в техніці проблема, іноді є й інші причини страждання наших очей.
Автор: Ольга Купріянова
© Медичний портал Здоров-Інфо
При використанні матеріалів статті активне гіперпосилання на zdorov-info.com.ua обов'язкове
Причини погіршення зору
- Як не дивно, до досить розповсюджених причин погіршення зору відносять патології хребта. Травма чи інфекційне ураження хребта, зміщення хребтів в області пролягання спинного мозку негативно впливають на гостроту зору. Адже спинний мозок тісно пов’язаний з очима. Іноді травми під час пологів теж призводять до погіршення зору у жінок.
- Хвороби – ще одна розповсюджена причина зниження якості зору. Мова йде про, наприклад, венеричні чи інфекційні захворювання, під час яких мікроби або віруси уражають нервові закінчення усіх органів, в тому числі й очей.
- Втома, а надто перевтома негативно впливають на якість зору. Недосипання, неправильне харчування та стреси зношують наше тіло, і очі також. При перевтомі очі червоніють, сльозяться, чешуться, зображення перед собою може пливти, а зір ставати все гіршим і гіршим.
- Накопичення шкідливих речовин в організмі – причина найбільш серйозних патологій очей. Організм забруднюється шкідливими речовинами, які накопичуються і не виходять з нього. Це шлаки, які шкодять зокрема й очам.
- Шкідливі звички також призводять до проблем з очима. Люди, які палять, зловживають алкоголем чи наркотиками, ніколи не мають гострого зору. Дослідження показують, що через деякий час після потрапляння в людський організм речовин, пов’язаних з палінням, алкоголем чи наркотиками, в очних судинах починають відбуватися сильні патологічні зміни. Неправильне та недостатнє кровопостачання органів зору невпинно веде до погіршення зорової функції людини.
Автор: Ольга Купріянова
© Медичний портал Здоров-Інфо
При використанні матеріалів статті активне гіперпосилання на zdorov-info.com.ua обов'язкове
Новые статьи:
Также интересно посмотреть:
- Укрепят иммунитет и помогут при простуде: главные продукты ноября
- Как чувствовать себя здоровым и бодрым по утрам: полезные вечерние привычки
- Почему вредно кушать перед телевизором: заключения медиков
- Каждый третий мужчина Гонконга страдает от преждевременной эякуляции
- Как сохранить зрение, работая за компьютером: советы офтальмологов