Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

МОЗ: регіони повинні досягти 1,5 млн щеплень проти COVID-19 на тиждень

МОЗ: регіони повинні досягти 1,5 млн щеплень проти COVID-19 на тижденьДля регіонів України встановлено виконання цільових показників по охопленню вакцинацією проти COVID-19 на рівні 1,5 млн щеплень на тиждень.

Відповідне доручення вже підписане міністром охорони здоров'я Віктором Ляшком та надіслано до виконання, інформує пресслужба МОЗ.
 
"Кожна область відповідно до своїх можливостей отримала певну кількість щеплень, яку цілком може виконати. Усі поставлені цілі реальні, затверджені, і окремі регіони, наприклад Полтавська та Херсонська, вже довели спроможність досягти поставлених урядом рівнів охоплення вакцинацією", - зазначив Ляшко.
 
За його словами, найвищий добовий рекорд, який було встановлено останнім часом, становить 193 тис. щеплень.
 
З входженням у "червоний" рівень епідемічної небезпеки Херсонська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька та Одеська області вийшли у лідери щеплень першою дозою за добу. Кількість щеплень зросла вдвічі.
 
Ляшко також зауважив, що головне завдання для місцевої влади - збільшити кількість центрів вакцинації й зробити графіки їх роботи максимально зручними для населення.
 
Відмічається, що 18 жовтня в Україні вакциновано проти COVID-19 193 тис. 069 людей.
Одну дозу отримали 109 тис. 667 людей, повністю імунізовані - 83 тис. 402.
Від початку вакцинальної кампанії щеплено 8 млн 065 тис. 762 особи, з них повністю імунізовані та отримали дві дози – 6 млн 573 тис. 564.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники