Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Скільки платять українці за злиту в умивальник вакцину: деталі антивакцинаційного туризму

Скільки платять українці за злиту в умивальник вакцину: деталі антивакцинаційного туризмуПопри наближення нового локдауну і лячних показників захворюваності коронавірусом українці не просто не поспішають вакцинуватися, а й платять, аби уникнути щеплення.

Так медики попалися на махінаціях з видачею нещепленим українцям сертифікатів про вакцинацію.
 
Журналісти дізналися про цинічну антивакцинаційну схему, яка особливо поширилася в прикордонних регіонах країни.
 
Щоб отримати необхідний для роботи в Євросоюзі міжнародний сертифікат про вакцинацію препаратом від Pfizer, українці йдуть в пункти прищеплення, але замість уколу місцеві медики просто зливають їхню дозу вакцину в рукомийник. Причому самі "пацієнти" платять за це від 2 до 2,5 тис. гривень.
 
"Афера набула такого масштабу, що, наприклад, на Закарпатті вже можна говорити про справжній антивакцинаційний туризм", - йдеться в повідомленні.
 
Нагадаємо, що за підроблення COVID-документів в Україні передбачені покарання від штрафу до позбавлення волі на термін до 5 років. Крім того, у випадку внесення неправдивих даних в електронну систему охорони здоров'я покаранням буде ув'язнення до 6 років.
 
Також урядом передбачена відповідальність не тільки за виготовлення та продаж підроблених документів чи внесення неправдивих відомостей до медичних баз даних, але й за використання таких документів.
 
За свідоме використання фальсифікованих документів в Україні передбачене покарання від штрафу на суму 850 гривень до 2 років у в'язниці.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм