Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Програма медичних гарантій: чіткий перелік послуг для людей з ВІЛ-інфекцією

Програма медичних гарантій: чіткий перелік послуг для людей з ВІЛ-інфекцієюУ Києві відбулася координаційна зустріч головних лікарів ВІЛ/СНІД центрів України.

Де зокрема обговорили питання профілактики ВІЛ-інфекції та надання медичної допомоги людям, які живуть з ВІЛ-інфекцією в України, аспекти формування, аналізу та подання звітності у сфері подолання ВІЛ-інфекції. 
 
Також було представлено проєкт змін до наказу МОЗ № 180 та результати дослідження щодо впливу реформи охорони здоров’я на надання послуг людям з ВІЛ-інфекцією. 
 
Про надання медичної допомоги та осіб з ВІЛ-інфекцією у рамках Програми медичних гарантій розповіла заступниця голови Національної служби здоров’я України Анна Фенчак.
 
Вона підкреслила, що Програма медичних гарантій окреслила чіткий перелік та обсяг медичних послуг, які гарантовані українцям та оплачуються з державного бюджету. Ці послуги мають бути доступні всім, незалежно від віку, місця проживання, соціального й економічного статусу.
 
«В Україні 376 закладів надають допомогу пацієнтам за пакетом «Діагностика, лікування та супровід осіб із ВІЛ (та підозрою на ВІЛ)». Люди, які живуть з ВІЛ-інфекцією мають можливість отримати безоплатну медичну допомогу за Програмою медичних гарантій на усіх рівнях медицини.  Тестування на ВІЛ можна безоплатно пройти у свого лікаря, з яким укладена декларація. Або у закладах, які мають договір з НСЗУ на діагностику, лікування та супровід людей з ВІЛ. Антиретровірусні препарати в Україні є доступними для кожної людини з ВІЛ - їх можна отримати безоплатно у повному обсязі. Наступного року ми плануємо підвищити тариф на пакет з лікування людей з ВІЛ-інфекцією, а також розширити обсяг безоплатних медичних послуг таким пацієнтам», - наголосила Анна Фенчак.
 
Також було акцентовано щодо особливості роботи з електронними медичними записами, зокрема, з чутливими даними пацієнтів з ВІЛ-інфекцією та яким чином  організовано доступ до цієї інформації.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм