Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Поширені помилки лікування COVID-19 в Україні: коментарі лікарки-інфекціоністки

Поширені помилки лікування COVID-19 в Україні: коментарі лікарки-інфекціоністкиЛікарка-інфекціоністка та медична експертка ЮНІСЕФ Катерина Булавінова вказала на популярні види лікування, які можна призначати не всім пацієнтам з коронавірусом.

Водночас в Україні при лікуванні COVID-19 медичні працівники часто призначають хворим препарати, які здатні завдати їм ще більшої шкоди.
В першу чергу Катерина Булавінова звернула увагу на те, що пацієнтам з COVID-19 часто призначають антибіотики. Хоч вони не лише не допомагають проти цієї хвороби, а й можуть погіршити стан пацієнта.  
 
До інших шкідливих видів “терапії” коронавірусу в Україні належить призначення гормонів, імуномодуляторів, псевдопротивірусної терапії, крапельниць.
За словами Булавінової гормональні препарати досить добре працюють проти коронавірусу. Однак в Україні їх часто призначають раніше, ніж потрібно, що згубно впливає на організм.
 
“Дуже багато застосовується засобів з недоведеною ефективністю, які, швидше за все, можуть бути й шкідливими для таких пацієнтів. Це імуномодулятори, псевдопротивірусні терапії, якісь божевільні крапельниці вдома”, – розповіла Булавінова.
 
Лікарка пояснила, що пацієнтів з ураженими легенями капати не можна взагалі, тому що "їх можна втопити, в буквальному сенсі".
Вона додала, що часто зустрічаються випадки, коли пацієнту потрібна киснева підтримка, але заходи не вживаються вчасно.
 
Попри зусилля з боку медичних працівників смертність молодого населення досить на високому рівні. Тож експертка наголосила на тому, що дискутувати про лікування є важливим. І не лише з боку медичної системи, а й з боку інфікованих громадян, які лікуються вдома самостійно.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм