Запровадження в Україні імунних паспортів – детальніше
Заступник міністра охорони здоров’я заявляє, що у МОЗ не збираються впроваджувати імунні паспорти.
«Ми не хочемо зараз ділити людей щодо того, чи є антитіла, чи немає антитіл, тобто робити імунний паспорт», – сказав Ляшко.
Він наголосив, що у МОЗ не хочуть «критично і категорично впровадження такого поняття (як імунний паспорт – Ред.). «Не можна ділити людей за наявністю антитіл у крові», – наголосив заступник міністра.
Нагадаємо, ще у квітні експерти ВООЗ заявили, що немає доказів, що навіть за наявності антитіл в крові люди, які перехворіли на Covid-19, захищені від повторного зараження. Тож ВООЗ застерегла уряди країн від видачі імунних паспортів тим громадянам, які вже перехворіли на коронавірус.
Тому громадянам важливо з розумінням віднестися до протиепідемічних обмежень в країні, та відповідно дотримуватися їх.
Нагадаємо, в Україні можуть змінити принцип поділу на карантинні зони, відмовившись від «світлофорного». Подібну ідею розглядають в уряді.
Новые статьи:
- Пацієнти з рідкісними захворюваннями отримають гарантовані поставки ліків до 2028 року
- МОЗ затвердило перший в Україні стандарт реабілітації дітей із церебральним паралічем
- Ліцензії на обіг наркотичних засобів планують оформлювати через Дію
- МОЗ оновлює медичну допомогу для постраждалих від аварії на ЧАЕС
- В ЕСОЗ з’явився електронний запит на протези, милиці та інші засоби реабілітації
Также интересно посмотреть:
- Степанов заявив, що лікарні в Україні стрімко заповняться
- Кабінет міністрів Україні підняв заробітну платню сімейним лікарям
- Генетичні ножиці, як технологія для врятування людства
- МОЗ підніме тариф для лікування пацієнтів з інсультом
- Експертні групи розпочали роботу над програмою медичних гарантій – НСЗУ










Новости медицины













