Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Кишеньковий апарат УЗД скоро надійде на світовий ринок медтехніки

Кишеньковий апарат УЗД скоро надійде на світовий ринок медтехнікиУЗД в смартфоні - це вже не плани, а реальність. Австралійські вчені створили апарат, який виводить зображення ультразвукового дослідження на екран звичайного смартфона. Такий кишеньковий апарат УЗД назвали Butterfly, що з англійської перекладається як «метелик».

Винахід значно підвищує мобільність і лікарів, і пацієнтів, коли необхідно зробити УЗД. Це вкрай важливо для хворих, що прикуті до ліжка, для яких кожен виїзд на діагностику - справжні тортури. УЗД можна робити в палаті лікарні і навіть вдома, якщо лікар зможе прийти до пацієнта.

Працівники лікарні міста Мельбурн (Австралія) вже користуються апаратами Butterfly. Вони дуже задоволені новою технікою і стверджують, що якість УЗД не поступається дослідженням, зробленим з використанням стаціонарних апаратів, а швидкість діагностики при цьому набагато вища. Працювати з такими кишеньковими УЗД-апаратами дуже зручно.

Для роботи апарату Butterfly використовується хмарне сховище, а отриманими зображеннями можна ділитися в режимі реального часу. Це дуже зручно, коли лікарю потрібна допомога лікаря іншої спеціалізації в постановці діагнозу або просто порада колеги.

Вартість портативного апарату УЗД на сьогодні становить близько 3 тисяч доларів. Поки він доступний тільки в Австралії, але його виробник веде активні переговори щодо виходу на світовий ринок медтехніки. Передбачається, що це станеться вже найближчим часом.

Автор: Ольга Купріянова
Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники