Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Аппарат Дарсонваль Корона

Все, що потрібно знати про целюліт

Все, що потрібно знати про целюлітМайже у 90% жінок з'являється целюліт і це не залежить від стрункості тіла.  Чим же викликається цей косметичний дефект, та якими способами можна його усунути. 

Розберемо основні факти.
 • Целюліт неможливо усунути назавжди
Ще не було повідомлень про повне позбавлення від целюліту. 

І ніякий високоспеціалізований лікар / косметолог не дає гарантії, що «апельсинова кірка» випарується назавжди.  Целюліт - це стан шкіри, який можливо тільки привести в привабливий естетичний зовнішній вигляд.
 • Користь косметичних процедур
 Хороший ефект дають систематичні процедури масажу (антицелюлітний, спортивний).
 
Всі апаратні процедури, які спрямовані на розгладження рельєфу, при постійному застосуванні курсами допомагають підтримувати шкіру в тонусі.
 • Косметичні процедури вдома
Потрібно пам'ятати, що домашні методи боротьби з целюлітом матимуть успіх тільки в доповненні зі спортом, масажем та апаратною косметологією.  Це використання антицелюлітних кремів (з розігрівальними компонентами), скрабів для шкіри та застосування контрастного душу.
 • Засмага не приховує проблему
Навпаки, ультрафіолетові промені при довгому впливі пошкоджують колаген, руйнуючи сполучну тканину, при цьому роблячи целюліт ще більш помітним.  Подбайте про свою шкіру, застосовуючи сонцезахисні засоби.
 • Целюліт є у всіх жінок та чоловіків?
Як не дивно, у чоловічої статі теж може бути целюліт, тільки набагато рідше через більшу товщину епідермісу, а також менших в розмірах жирових клітин.
 
Що, стосується жінок, то схильність до проблеми (гіноідної ліподистрофії) у них набагато вище, майже 90%.  А все через іншу структуру підшкірно-жирової клітковини.
 • Генетична схильність до целюліту
Дійсно, вченими доведено, що целюліт може передаватися у спадок.  Так само як і порушення лімфообміну та гормонального фону, які теж можуть служити факторами появи целюліту.
 • Збій гормонального балансу
Нестійкість статевих гормонів (під час вагітності, статевого дозрівання, менопаузи) може спровокувати появу целюліту.

Також потрібно стежити за роботою надниркових залоз (гіперкорцицизм) та серця (серцева недостатність, при якій порушується відтік лімфи та робота нирок).
 • Целюліт та правильне харчування
Надлишок цукру, здобної та жирної їжі в раціоні залишає помітний значний слід на стегнах та сідницях.  Але вдаватися в крайності та почати голодувати, боячись з'їсти зайве, не розв’яже  проблему.
 
Потрібно комплексно підійти до ситуації:
 • почати вживати, продукти багаті антиоксидантами (свіжі овочі та фрукти, жирна риба, зелений чай);
 • газовану солодку воду замінити на звичайну негазовану;
 • дотримуватися регулярної фізичної активності;
 • відмовитися від куріння.
Пам'ятайте, що з віком позбутися целюліту важче, бо клітини втрачають свою еластичність.  Тому починайте діяти прямо зараз.

Автор: Наталія Холявицька
Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники
Алкофарм