Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

НСЗУ: збільшення тарифу для лікарень за надання допомоги пацієнтам з COVID-19

НСЗУ: збільшення тарифу для лікарень за надання допомоги пацієнтам з COVID-19Як повідомляється на сайті президента, про прийняття даного рішення йшлося під час селекторної наради, що відбулася під головуванням президента України Володимира Зеленського.
 
Так, прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що минулого тижня у країні була зафіксована найбільша кількість нових хворих на COVID-19 за добу цієї осені – 23 тис. 785, а загалом на сьогодні – 339,5 тис. активних хворих та 45 тис. 674 заповнених ліжка.
Крім того, за минулий тиждень було госпіталізовано найбільшу кількість хворих на COVID-19 осіб – 33 тис. 551.
 
"Водночас за тиждень кількість зроблених щеплень перевищила півтора мільйона. Це рекордний показник. Понад мільйон осіб отримали першу дозу вакцини та майже 500 тисяч були щеплені другою дозою", – наголосив він.
 
Своєю чергою, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зазначив, що якщо враховувати кількість померлих на 100 тис. населення з початку пандемії, показники України є нижчими за середні у Європі, а серед країн з населенням понад 10 млн осіб Україна на 11-му місці.
 
Глава МОЗ зазначив, що у зв'язку зі зростанням захворюваності COVID-19 спостерігається збільшення використання кисню в лікарнях.
Ляшко повідомив, що НСЗУ збільшить тариф для лікарень за надання допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою, оскільки відповідний пакет послуг включає також забезпечення хворих кисневою підтримкою.
 
На нараді також обговорили питання щодо розгортання додаткових ліжко-місць у медзакладах для надання допомоги госпіталізованим хворим на коронавірусну хворобу.
Зеленський доручив урядовцям активніше комунікувати з населенням щодо реальної об’єктивної ситуації з поширенням коронавірусної хвороби й тих заходів, яких мають вжити держава та громадяни для боротьби з нею та мінімізації негативних наслідків.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм