Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Україна отримає новітнє обладнання для зберігання вакцин: деталі

Україна отримає новітнє обладнання для зберігання вакцин: деталі Міністерство охорони здоров’я України у партнерстві з ЮНІСЕФ та за фінансової підтримки уряду США розпочало оновлення холодового обладнання для транспортування та тимчасового зберігання вакцин.
 
Про це повідомила пресслужба МОЗ.
 
Для задоволення нагальних потреб 2,8 мільйона доларів спрямують на закупівлю прекваліфікованого ВООЗ обладнання пасивного охолодження для безпечного та ефективного транспортування та тимчасового зберігання вакцин на базі закладів первинної медичної допомоги й при їх використанні мобільними бригадами.
 
Обладнання отримають 3100 пунктів щеплень, 1034 із яких працюють на базі закладів первинної медичної допомоги, та 800 мобільних бригад.
 
До переліку обладнання включено: 5643 термоконтейнери; 8100 термосумок; 197 730 холодоелементів; 27 486 пристроїв температурного моніторингу.
 
Перша партія була доставлена 30 вересня і включала 2700 термосумок, у яких вакцини від COVID-19 можуть зберігатися за температур від +2 до +8°C.
 
Надалі це обладнання також можна буде використовувати для транспортування і зберігання вакцин, передбачених національним Календарем профілактичних щеплень.
 
"Ця інвестиція у розбудову систем холодового ланцюга в Україні допоможе забезпечити належні температурні умови транспортування вакцин і їх зберігання в закладах, які проводять вакцинацію. Завдяки цьому українці отримають кращий доступ до безпечних і якісних вакцин проти COVID-19, а також відбудеться зміцнення національної системи імунізації", - зазначив директор Місії USAID в Україні Джеймс Хоуп.
 
"Устаткування, яке ми починаємо доставляти, слугуватиме українцям у кампанії вакцинації проти COVID-19 і залишиться для підтримки національної програми імунізації", — сказав голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм