Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Яка найбільша помилка вакцинованих? Коментарі лікаря

Яка найбільша помилка вакцинованих? Коментарі лікаряЩеплення від коронавірусу не на 100% захищає від зараження. А тим паче не дає людині "зелене" світло.

При цьому, вакцинація також навіть не дає гарантії, що перебіг хвороби буде легким. Про це написав Тарас Жиравецький, головний лікар одного з діагностичних центрів Львова.
 
Разом з тим – вакцинуватися необхідно, навіть якщо ви вже перехворіли на коронавірус. Це може захистити вас від госпіталізацій та смерті. Як повідомили у МОЗ, 95% госпіталізованих із COVID-19 минулого тижня – невакциновані.
 
За словами медика, щепленим від коронавірусу потрібно максимально захищати себе від можливого інфікування, так само як і нещепленим.
 
“Найбільша помилка вакцинованих, що багато хто з них думає, що не може заразитися вірусом, а якщо заразиться, то тест можна не здавати й вірус вони не передають. А крім того в них "зелене світло" з сертифікатом на всі масові заходи й пропуск куди завгодно”,– написав Жиравецький.
 
Він нагадав, що зараз дуже важливо зробити щеплення, оскільки ситуація важка. Наприклад, тільки у Львівській області 90% госпіталізованих пацієнтів – нещеплені.
 
"Часто на цьому акценту немає і всі думають, що у них немає шансів потрапити в лікарню... Понад 200 пацієнтів у лікарнях Львівської області вакциновані! Це дійсно менш як 10% всіх пацієнтів, які зараз лікуються, але життя кожного безцінне!" – додав медик.
 
Відмічається, що якщо людина, яка має природний імунітет після одужання від коронавірусу, вирішить зробити щеплення проти COVID-19, вона отримає гібридний імунітет. Тепер вчені довели, що саме він ефективніше справляється з новими штамами вірусу.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм