Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Коли українці повторно пройдуть повний курс вакцинації проти COVID-19?

Коли українці повторно пройдуть повний курс вакцинації проти COVID-19?Ігор Кузін заявив, що в Україні у 2022 році планують почати ревакцинацію населення проти COVID-19. Водночас, за його словами, у МОЗ не розглядають введення бустерного щеплення для всіх категорій.

Головний санітарний лікар повідомив, що наразі ведеться робота над рекомендацією бустеру для людей з хронічними захворюваннями, які ослаблюють імунітет, а от масового запровадження не буде.
 
“Поки ми плануємо використовувати повний курс ревакцинації в наступному році. Тобто людина, яка отримала дві дози у 2021 році, має отримати такі ж дві дози у 2022 році,” – розповів Ігор Кузін.
 
За його словами, наразі все свідчить про те, що українцям доведеться вакцинуватися від коронавірусу щороку. Оскільки імунітет до COVID-19 з часом слабшає, навіть після щеплення.
 
"Ми розуміємо, що імунітет до коронавірусу не постійний. Тому ті люди, які пройшли повний курс щеплення, повинні пройти повторне щеплення, щоб поновити імунну відповідь", – додав лікар.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники