Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

МОЗ: розширення переліку професій для обов'язкової вакцинації проти COVID-19

 МОЗ: розширення переліку професій для обов'язкової вакцинації проти COVID-19У вересні було запроваджено обов'язкову вакцинацію працівників закладів освіти, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та їхніх структурних підрозділів, а також місцевих держадміністрацій.

Міністерство охорони здоров’я України планує ще двічі розширювати перелік професій, працівники яких мають обов’язково вакцинуватися від COVID-19.
Про це повідомив очільник МОЗ Віктор Ляшко.
 
"МОЗ, на виконання закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", визначило перелік професій, для яких вакцинація обов’язкова. Ми будемо розширювати цей перелік. І вже зараз запустили зміни, які говорять про те, що до переліку обов’язкових внесуться професії працівників державних установ, організацій, підприємств критично важливих сфер для економіки нашої країни, а також соціальні працівники та поштарі. Наступна хвиля – будемо розглядати питання органів місцевого самоврядування, комунальні підприємства, комунальні установи", – сказав Ляшко.
 
За словами міністра, перший документ вже зареєстрований, а по другому зроблені зміни. Надалі треба пройти погодження з іншими центральними органами виконавчої влади.
 
"Я думаю, тиждень – 10 днів – і документ повинен бути. Це максимум. Має бути знову ж таки зареєстрований у Мін’юсті та опублікований в офіційному віснику", – додав голова МОЗ.
 
Нагадаємо, що згідно з наказом МОЗ від 4 жовтня, обов’язковій вакцинації підлягають працівники: центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів; місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів; закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.
Наказ набирає чинності через один місяць з дня опублікування.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм