Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Уряд виділив кошти на діагностику COVID-19: деталі

Уряд виділив кошти на діагностику COVID-19: деталіКабінет Міністрів України виділив 150 мільйонів гривень на забезпечення потреби закладів охорони здоров’я, які проводять попередню діагностику COVID-19, розхідними матеріалами для діагностики коронавірусної хвороби. 
 
З відповідною пропозицією 6 жовтня до уряду звернувся міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 
 
“Коронавірусна хвороба, а особливо штам “Дельта”, поширюється дуже швидко. Тому ми повинні вживати всіх можливих заходів для оперативного реагування, зокрема, тестувати осіб із будь-якими симптомами ГРВІ, відстежувати контактних осіб. Тестування є одним зі способів перервати ланцюг інфікування”, – наголосив Віктор Ляшко. 
 
Кошти виділили за бюджетною програмою «Заходи, пов'язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками».
 
Також додатково очікується постача 2 млн експрес-тестів за кошти спеціального фонду Державного бюджету України за бюджетною програмою «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей». Це дозволить покрити додаткову потребу закладів охорони здоров’я для діагностики COVID-19 та забезпечити безплатне тестування осіб з підозрою на коронавірусну хворобу. 
 
Міністр ще раз наголосив на необхідності дотримуватись раніше розроблених алгоритмів щодо функціонування єдиних маршрутів доставлення біологічного матеріалу на підтвердження методом полімеразної ланцюгової реакції.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм