Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Кому ВООЗ рекомендували третє щеплення проти COVID-19?

Кому ВООЗ рекомендували третє щеплення проти COVID-19?Люди з ослабленою імунною системою повинні отримати додаткову дозу вакцини проти COVID-19.

Про це повідомила консультативна група Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), передає ООН і Reuters.
 
Як зазначили в Стратегічній консультативній групі експертів (SAGE), людям з ослабленим імунітетом, а також помірним і сильним імунодефіцитом слід запропонувати додаткову дозу всіх схвалених ВООЗ вакцин, оскільки їхній організм рідше адекватно реагує на вакцинацію після стандартної серії первинних щеплень і вони мають високий ризик важкого перебігу хвороби COVID-19".
 
Експерти додали, що люди віком від 60 років і старші, які щепилися вакцинами Sinovac та Sinopharm, також повинні отримати третю дозу через один-три місяці після другого щеплення. Експерти ВООЗ пояснили свою рекомендацію досвідом Латинської Америки, який засвідчив, що з часом ефективність вакцин зменшується.
 
"Втілюючи цю рекомендацію, країни повинні спочатку прагнути до максимального охоплення двома дозами серед цього населення, а потім вводити третю дозу, починаючи з найстарших вікових груп", - зазначили експерти.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм