Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

МОЗ: створення системи планування кадрових ресурсів у сфері охорони здоров'я

МОЗ: створення системи планування кадрових ресурсів у сфері охорони здоров'яФахівці Міністерства охорони здоров’я спільно з міжнародними партнерами й громадськими організаціями сформують дорожню карту реформування системи розвитку медичних кадрів. 

Така домовленість відбулася 26 липня під час стратегічної сесії. 
 
“Професія медичного працівника потребує постійного розвитку та удосконалення відповідних умінь та навичок. Для цього в країні має бути прозора, зрозуміла, і головне фахова система планування кадрових ресурсів. Вони мають отримувати сучасні знання, щоби забезпечити високу якість лікування наших громадян”, - зауважила заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак. 
 
Вона додала, що МОЗ докладає максимум зусиль для збереження і посилення кадрового  потенціалу  медичної галузі, як важливої складової національної безпеки. 
 
Наразі частина активностей вже успішно реалізується завдяки проєктам міжнародних організацій, частина – знаходяться в стані розробки й планування. Усі заходи мають бути синхронізовані та скоординовані між собою, відповідати стратегічним документам держави та першочерговим запитам медичної спільноти країни.
 
Фахівці МОЗ та гості також зупинились на важливості створення реєстру медичних спеціалістів, задля якісного планування кадрових потреб відповідно до реалій, і запровадженні вже розпочатих змін у системі безперервного професійного розвитку та інтернатурі.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники