Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Відновлення виплати лікарняних: президент підписав закон

Відновлення виплати лікарняних: президент підписав законПрезидент України Володимир Зеленський підписав закон про відновлення виплати лікарняних.

Як повідомляє пресслужба Офісу президента, закон "Про внесення зміни до статті 22 закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" щодо соціального захисту у разі настання тимчасової непрацездатності" № 1380-ІХ Верховна Рада прийняла 13 квітня.
 
Документ повертає громадянам право на отримання матеріальної допомоги з Фонду соціального страхування України у період тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві (так званих лікарняних).
 
Зазначається, що через законодавчу колізію ці виплати були скасовані після внесення змін до закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування", які вводяться в дію з 30 червня.
 
"Це могло спричинити недоотримання лікарняних 2,5 млн осіб. Закон, який підписав президент, виправляє колізію та відновлює право на одержання цієї матеріальної допомоги", - додають у пресслужбі.
 
Документ набирає чинності з дня введення в дію закону України "Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я" - 30 червня.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники