Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Програма медичних гарантій: підвищення тарифів на лікування пацієнтів з онкологічними захворюваннями

Програма медичних гарантій: підвищення тарифів на лікування пацієнтів з онкологічними захворюваннямиЗ 1 квітня зросли тарифи за хімієтерапевтичне та радіологічне лікування пацієнтів з онкологічними хворобами. 

Зазначимо, що лікування пацієнтів з онкологією знаходиться в особливому фокусі уваги Національної служби здоров’я України. У ПМГ на 2021 рік на раннє виявлення та лікування онкозахворювань закладено понад 5 млрд грн. А також впроваджений новий пакет лікування та супроводу пацієнтів з гематологічними та онкогематологічними захворюваннями. 
 
Окрім того, для лікування онкології передбачені також пакети хімієтерапевтичного та радіологічного лікування.
Тарифи за цими пакетами послуг з 1 квітня збільшили та ввели коригувальні коефіцієнти.  Оплата за пакетом хімієтерапевтичного лікування становить понад 25 тис. грн за пацієнта на рік. Тариф за пакетом для лікування гематологічних та онкогематологічних захворювань становить понад  54 тис. грн. За лікування дітей за цими пакетами НСЗУ платитиме втричі більше.
 
Тариф на радіологічне лікування становить 36,5 тисяч грн. У цьому пакеті враховується, яке обладнання використовується і вводиться підвищувальний коефіцієнт для оплати закладам, які мають лінійний прискорювач, гамма-ніж чи кіберніж. 
 
За пакетами хімієтерапевтичного та радіологічного лікування, а також за пакетом лікування гематологічних та онкогематологічних захворювань, пацієнти з клінічно та морфологічно підтвердженим діагнозом отримують лабораторні та інструментальні дослідження, власне терапію, стаціонарне або амбулаторне лікування, знеболення та ліки з Нацпереліку. Крім ліків, які передбачені Нацпереліком, пацієнти з онкологією можуть отримати у медичному закладі препарати, що закуповуються централізовано Міністерством охорони здоров’я України за кошти державного бюджету.
 
Оперативні втручання пацієнтам з онкологією виконуватимуть за пакетом хірургії.
 
З метою покращення програми та підвищення її зручності, діагноз у пацієнтів з підозрою на онкологічне захворювання та тих, хто знаходиться в ремісії, встановлюватимуть за амбулаторним пакетом. Первинна діагностика входить у пакет лікування гематологічних та онкогематологічних захворювань.
 
Якщо людині клінічно та морфологічно встановили діагноз, то подальша діагностика вже буде відбуватися в межах пакетів хімієтерапевтичного та радіологічного лікування, або за онкогематологічним пакетом послуг. Коли пацієнти з онкологією досягають ремісії, їхній супровід відбувається за амбулаторним пакетом.
 
Якщо пацієнт потребує паліативної допомоги, він може отримати її за пакетом стаціонарної або мобільної паліативної допомоги за направленням лікаря. 
 
Пацієнт має право на допомогу без прив’язки до місця реєстрації чи проживання. 

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм