Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Чому з лікарень виписують заражених пацієнтів: пояснення Дениса Шмигаля

Чому з лікарень виписують заражених пацієнтів: пояснення Дениса ШмигаляДенис Шмигаль пояснив, що заражених коронавірусом пацієнтів іноді виписують з лікарень, щоб звільнити місце для тяжких хворих. Водночас медики несуть відповідальність за кожного виписаного пацієнта і роблять все, щоб вони одужали.
Прем'єр-міністр Шмигаль нагадав, що вірус поширюється не завжди рівномірно.
 
Якщо повідомляють, що в Україні зайнята лише третина кисневих ліжок, це може означати, що у "червоних" регіонах вони заповнені на 100%.
 
Якщо ж медики не бачать загрози життю зараженого пацієнта, вони виписують його, щоб звільнити місце для інфікованих, які не виживуть без кисню.
 
Однак лікарні несуть відповідальність за усіх виписаних пацієнтів з COVID-19.
 
“Якщо ж для полегшення ситуації або реабілітації в домашніх умовах необхідний кисень і в цьому допомагають волонтери, низько вклоняюся. Але це не означає, що медики не зробили все, щоб врятувати людину”, – наголосив Шмигаль.
 
Нагадаємо, що за добу 4 березня в Україні вперше за тривалий час виявили понад 10 тисяч заражених. Тому українські медики закликають людей не легковажити та вакцинуватися. Для цього у мережі навіть розпочали флешмоб #ялікарявакцинуюсь.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм