Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

На навчання лікарів-інтернів було виділено додаткові кошти: деталі

На навчання лікарів-інтернів було виділено додаткові кошти: деталіНа підготовку лікарів-інтернів виділили додаткові кошти. Дефіцит фінансування на цей напрям буде перекрито завдяки перерозподілові бюджетних видатків. Відповідний проєкт урядової постанови ініціювало Міністерство охорони здоров’я України.
Так, у Державному бюджеті на 2021 рік за програмою КПКВК 2301090 на забезпечення стажування лікарів-інтернів передбачено лише 202 460 800 грн. Цього мало вистачити для відшкодування оплати праці та нарахувань на зарплату 3565 лікарям-інтернам, які почали навчатися в інтернатурі торік, лише до липня цього року. Окрім того, що цих лікарів в умовах дефіциту фінансування довелося б звільнити, не змогли б приступити до навчання в інтернатурі випускники закладів вищої освіти 2021 року.
 
Утім, на засіданні Уряду 3 березня ухвалили проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 р. № 278 і від 19 червня 2020 р.  № 536”, який ініціювало Міністерство охорони здоров’я.
 
Ці зміни дають можливість коштам, які були передбачені на систему безперервного професійного розвитку в розмірі 141 035 000 грн, перерозподілити на підготовку лікарів-інтернів. Як ідеться в проєкті постанови, це дасть змогу забезпечити їхнє безперервне навчання, а також частково відшкодувати щомісячні витрати на оплату праці й нарахування на заробітну плату лікарів-інтернів (з 1 січня в розмірі 5966 грн, з 1 грудня – 6023 грн).

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм