Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

МОЗ розглядає можливість залучення інтернів до лікування хворих на COVID-19

МОЗ розглядає можливість залучення інтернів до лікування хворих на COVID-19Студентів п'ятих та шостих курсів медичних ВНЗ та лікарів-інтернів можуть залучити до роботи з хворими на коронавірус. Однак це буде здійснюватися лише під керівництвом лікарів-спеціалістів. 
 
Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 17 жовтня. 
 
«У нас дійсно є досить напружена ситуація з кількістю людей, які госпіталізуються. І зрозуміло, що збільшується навантаження на наших лікарів, які працюють в лікарнях, у реанімаційних відділеннях. Ми розглядаємо таку можливість, і у нас є чітке розуміння, в який спосіб ми можемо додатково залучати або лікарів-інтернів, або студентів 5-6 курсу. Кваліфіковану медичну допомогу можуть надавати виключно спеціалісти. Спеціалістом є лікар, який закінчив медичний університет, пройшов інтернатуру і який самостійно може надавати медичну допомогу. Ані лікарі-інтерни, ані студенти медичних університетів не є такими спеціалістами», – наголосив Степанов.
 
Також Степанов додав, що «залучення лікарів-інтернів можливе в лікарнях, але їхня робота може бути виключно під керівництвом лікаря. В інший спосіб це неможливо. Тому що лише лікар-спеціаліст може надавати медичну допомогу самостійно». 
 
Нагадаємо, що в Україні минулої доби зареєстровано антирекордну кількість випадків COVID-19 – 6 тис. 410. Найбільше хворих виявлено в місті Києві, Одеській та Харківській областях.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм