Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 3600

Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 3600За минулу добу в Україні захворіли на коронавірус 3 627 людей. Відомо також, що померли внаслідок ускладненого перебігу захворювання 69 людей.

Про це повідомили в пресслужбі РНБО.

Від початку епідемії коронавірусну інфекцію підтвердили у 204 тисяч 932 українців. Загалом внаслідок ускладнень чи супутніх захворювань померли 4 605 пацієнтів.

Разом з тим одужати вдалось 90 250 людям, які інфікувалися коронавірусною інфекцією. Станом на 29 вересня активними хворими в Україні залишається 110 617 людей, вони продовжують своє лікування стаціонарно чи в домашніх умовах.

Нагадаємо, що станом на 29 вересня найбільше випадків в Києві (+416), Харківській області (+426), Одеській області (+271), Дніпропетровській області (+200).

У країні набуло чинності нове карантинне зонування. Так, в "червоній" зоні карантину опинились Тернопіль, а також Бережани Тернопільської області. У Києві ситуація покращилася – столиця тепер в "жовтій" зоні. За даними МОЗ, в Україні лише одна область готова до послаблення карантину.

Також щодня фіксуються випадки інфікування коронавірусом серед українських медиків. Зокрема, за минулу добу наявність SARS-Cov-2 підтвердили у 158 медпрацівників.

Автор: Наталія Холявицька
 
Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм