Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

НСЗУ не буде підписувати договори з медичними закладами, які не обладнані для вільного доступу осіб з інвалідністю

НСЗУ не буде підписувати договори з медичними закладами, які не обладнані для вільного доступу осіб з інвалідністюОчільник Національної служби здоров’я України Андрій Віленський під час прес-брифінгу повідомив, що з наступного року НСЗУ не буде підписувати договори на надання медичних послуг з медзакладами, які не обладнані для вільного доступу до них осіб з інвалідністю. Мова йде про пандуси та інші технічні рішення, які забезпечують безперешкодний доступ до установи особи з обмеженими можливостями та представника інших маломобільних груп (наприклад, мам з дітьми грудного віку).

З 2021 року, щоб підписати договір з НСЗУ, медичний заклад повинен буде надати скан-копію документа, що є підтвердженням вільного доступу до приміщення усіх пацієнтів, не виключаючи й представників маломобільних груп. Цей документ надає сертифікований спеціаліст з питань техобстеження будівель та споруд.

Такий крок є вимушеним, говорять в НСЗУ. Він покликаний стимулювати керівництво медзакладів активніше займатися питанням організації вільного доступу до медичної допомоги усіх без виключення пацієнтів. 

Якщо медичний заклад не надасть до НСЗУ вказаний вище документ, договір з ним з 1 січня 2021 року підписано не буде. Відповідно, медична установа не буде отримувати жодного фінансування від держави.

Автор: Ольга Купріянова
Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм