Попередні результати клінічних досліджень ліків для боротьби з COVID-19 є обнадійливими

Препарат розробила компанія Synairgen. Він передбачає використання білка інтерферон бета, який виробляється організмом для боротьби з вірусною інфекцією. Даний білок вводиться в легені пацієнта з симптомами COVID-19 за допомогою використання нібулайзера з метою стимулювання імунної відповіді організму на необхідний тип коронавірусу.
Перші результати проведених клінічних випробувань на людях показали, що нові ліки на 79% зменшують ризик розвитку небезпечних для життя ускладнень від COVID-19. З їх допомогою можна уникнути необхідності використання апаратів ШВЛ. Також у хворих на фоні застосування даного препарату зменшується задишка і майже не розвиваються проблеми з диханням, характерні для важкого перебігу COVID-19. Крім того, використання цих ліків має скоротити термін перебування хворих в стаціонарі десь на третину часу.
У клінічних випробуваннях даного препарату брав участь 101 волонтер з 9-ти лікарень Великобританії. У всіх учасників дослідження був діагноз COVID-19. Половина учасників отримувала новий препарат, друга половина - плацебо. Прогрес в лікуванні пацієнтів, які отримали ліки, а не плацебо, був значно кращим.
Synairgen повідомляє, що компанія може поставляти кілька сотень тисяч доз нового препарату на місяць, виробництво реально налагодити до зими цього року.
Автор: Ольга Купріянова
Новые статьи:
- Чому дорослим важливо вакцинуватись: обов’язкові та рекомендовані щеплення
- Не всі водойми безпечні: де в Україні можна купатися, а де – заборонено
- Розширений неонатальний скринінг в Україні: як перші результати формують сталу систему діагностики
- Е-рецепт в Україні: що потрібно знати пацієнтам у 2025 році?
- МОЗ провело п’ятиденну експертну місію TAIEX щодо регулювання косметичної продукції
Также интересно посмотреть:
- НСЗУ надала звіт про кількість пацієнтів, які отримали медичну допомогу за пріоритетними послугами Програми медичних гарантій
- Адаптивний карантин в Україні продовжили до кінця літа
- «Україна готова до другої хвилі COVID-19, але сподіваємося, що вона нас омине», – Володимир Зеленський
- Обязательное тестирование медицинских работников на COVID-19 не проводится - Игорь Кузин
- Президент подписал закон, которым преподавателям-медикам и интернам разрешается лечить пациентов в медучреждениях