Підприємство «Електронне здоров’я», яке безпосередньо впливає на систему eHealth, отримало керівника

Загалом було подано 17 заявок, з яких 9 кандидатів вибрано на безпосереднє змагання в конкурсі. Учасники презентували свій погляд на розвиток електронної системи охорони здоров’я та, зокрема, на розвиток державного підприємства. Переможцем став Денис Мацуй.
Він має великий досвід роботи в розробці та впровадженні складних ІТ-проектів, а також в підборі моделей бізнесу для операційних, фінансових та юридичних проектів. Про це повідомляє міністерство охорони здоров’я України. Також Денис Мацуй – спеціаліст в організаційному та стратегічному управлінні, керуванні проектів, старту нових послуг і продуктів та в стратегії планування.
Наразі головна задача ДП «Електронне здоров’я» - подальша розробка і впровадження електронної системи охорони здоров’я eHealth. Вона виступає ключовим елементом в медичній реформі фінансування системи охорони здоров’я.
Заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк відзначив, що конкурс проводився в атмосфері напруженої конкуренції, комісії було нелегко прийняти рішення. Він зазначив також, що дуже хороша тенденція, що на державну службу йдуть досвідчені і талановиті управлінці.Роль державного підприємства – розвивати систему, співпрацювати з МОЗ, НСЗУ (Національна служба здоров’я України), розробниками та представниками МІСів, громадськими організаціями та засобами масової інформації.
Автор: Инна Зарицкая
© Медицинский портал Здоров-Инфо
При использовании материалов статьи активная гиперссылка на zdorov-info.com.ua обязательна
Новые статьи:
- Українцям 40+ держава оплатить чекап на 2 тисячі гривень
- МОЗ вводить е-рецепти на антибіотики та сильнодіючі препарати: що зміниться для аптек і пацієнтів
- В Україні запустили довготривалий медсестринський догляд для переселенців: 212 закладів вже долучилися
- 97% лікарень в Україні мають резервне живлення: медична система готується до зими в умовах війни
- МОЗ протестувало нову модель мобільних медичних команд: за день понад тисяча консультацій на Чернігівщині
Также интересно посмотреть:
- Более 1 миллиона записей к врачу по системе eHealth
- Депутати підтримали ініціативу О.Богомолець про підвищення зарплат лікарям
- Как определиться с семейным врачом – советует Минздрав
- Сложнейшую кардиологическую операцию впервые провели в Хмельницком
- Охрана психического здоровья: МОЗ призывает высказать предложения