Холера вже добралася до Африки – ВООЗ

В цьому році епідемія холери в Конго уразила вже понад 10 міст, зокрема і столицю Кіншасу. У ВООЗ стверджують, що епідемія розповсюдилася вже на 20 з 26 провінцій держави. До поширення хвороби призвели погані санітарно-епідеміологічні умови в країні. ВООЗ направила до Конго групу експертів, яка складається з епідеміологів та спеціалістів охорони громадського здоров’я, щоб не допустити подальшого розповсюдження смертельного захворювання.
Тим часом, на у північно-східному регіоні Нігерії від холери померло 35 чоловік. Загальна кількість хворих при цьому близько 1200 осіб. Уряд Нігерії,міжнародні та внутрішні агенції з надання допомоги роблять все можливе для недопущення поширення холери на всю країну.
А що ж наразі відбувається в Ємені, звідки холера й прийшла цього разу на Африканський континент? За даними ВООЗ, на сьогодні більше 2000 осіб померло від холери у цій країні. На жаль, епідемія не йде на спад: число хворих продовжує зростати, щоденно збільшуючись на 3000 осіб. У Всесвітній організації охорони здоров’я заявляють, що цьогорічна епідемія холери в Ємені є найбільш масштабною у світі за всю його історію. Хвороба так швидко поширюється через відсутність чистої питної води, медичної інфраструктури, масове недотримання санітарно-гігієнічних норм.
Найчастіше збудник холери потрапляє до організму людини саме через воду. У країнах з низьким рівнем розвитку, де під час воєнних конфліктів було знищено водопроводи, холера розвивається найшвидше. Це інфекційне захворювання небезпечне тим, що людина страждає на надзвичайно важку форму діареї й блювання, під час яких втрачає колосальні обсяги рідини. Через це за відсутності своєчасного та якісного лікування хворий помирає від зневоднення за день-два. Та навіть лікування не дає гарантії того, що пацієнт зможе подолати недугу.
Автор: Ольга Купріянова
© Медичний портал Здоров-Інфо
При використанні матеріалів статті активне гіперпосилання на zdorov-info.com.ua обов'язкове
Новые статьи:
- Міжнародна діабетична федерація визнала п’ятий тип діабету: з чим він пов'язаний?
- НСЗУ: поява в ЕСОЗ обліку медичного обладнання
- Попри війну, бюджет на медицину було збільшено: коментарі Прем’єр-міністра України
- Які спостереження повинні проходити передчасно народжені діти?
- МОЗ: посилення антитютюнового законодавства в Україні
Также интересно посмотреть:
- Вновь о медицинской реформе: стартовал второй тур программы «ЗміниТи»
- Уляна Супрун: «На наступний тиждень готуються акції проти медичної реформи»
- Вспышка гепатита А на Тернопольщине: болеют дети
- Лікарні Києва поповнюються сучасним обладнанням за рахунок міського бюджету
- Больницы Черновцов будут сотрудничать с израильскими клиниками