Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

9-11 квітня 2019 року відбудеться XXV Львівський медичний Форум та XXV медична виставка «ГалМЕД»

9-11 квітня 2019 року відбудеться XXV Львівський медичний Форум та XXV медична виставка «ГалМЕД»Львівський медичний форум – найбільша подія Західної України, куди з’їжджаються вчені, фахівці з різних галузей медицини, представники відомих фірм-виробників медичного обладнання, інструменту медичного призначення та фармацевтичних препаратів з усієї України та представництв з-за кордону.

Мета виставки та форуму – привернути увагу фахівців широкого загалу до важливості проблеми здоров'я, розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики сімейної медицини; продемонструвати  сучасне медичне обладнання; сформувати комплексне уявлення про сучасні методи діагностики та профілактики захворювань;  представити інноваційні розробки; налагодити партнерські відносини та поділитися досвідом з фахівцями з питань розвитку медичної галузі та передати досвід та навички майбутнім спеціалістам в галузі медицини.

У рамках Форуму відбудеться серія спеціалізованих науково-практичних конференцій, лекцій, семінарів, практичних демонстрацій новітніх технологій та матеріалів у медицині, які будуть проводити провідні фахівці та відомі виробники України та з-за кордону.

Наукова програма Форуму:

  • 09 квітня 2019 р. – Науково-практична конференція «Актуальні питання неврології. Сучасні алгоритми діагностики та лікування»;
  • 10 квітня 2019 р. – Науково-практична конференція «Сучасні аспекти фізичної та реабілітаційної медицини»;
  • 10 квітня 2019 р. – Науково-практична конференція «Лабораторна медицина в світлі реформування системи охорони здоров’я»;
  • 10 квітня 2019 р. – Семінар «Дискусійні питання дитячої пульмонології та алергології. Аналіз клінічних випадків»;
  • 11 квітня 2019 р. – Науково-практична конференція «Проблеми репродуктивного здоров’я сім’ї»;
  • 11 квітня 2019 р. – Практичний майстер-клас по новітнім технологіям в галузі реабілітації.

Програма наукових заходів буде доповнюватись.

Науково-практичні конференції та Форум подані для внесення в Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій МОЗ України, які проводитимуться у 2019 р.

У рамках виставки вчетверте відбудеться спеціалізована експозиція «Реабілітація» та «Медичний туризм».

Для відвідування виставки Ви можете зареєструватись тут.

Організатор Форуму – львівська виставкова компанія «Гал-ЕКСПО», яка має практичний 28-річний досвід проведення виставкових заходів, як в Україні та за кордоном, так і в Західному регіоні зокрема.

Детальна інформація про захід, учасників та програму наукових заходів за тел.: (032) 2971369, (067) 6711436, e-mail: nml@galexpo.lviv.ua, Facebook: https://www.facebook.com/Lviv.Medical.Forum/, сайт: www.galexpo.com.ua/galmed/.


Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники