Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

МОЗ: затвердження протоколу надання допомоги хворим на нецукровий діабет

МОЗ: затвердження протоколу надання допомоги хворим на нецукровий діабетМіністерство охорони здоров’я вперше створило та затвердило Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Нецукровий діабет». 

Це пов'язано з тим, що захворюваність на центральний нецукровий діабет стає все більш поширеною. 
 
Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги (УКПМД) «Нецукровий діабет» розроблений з урахуванням сучасних вимог доказової медицини. Він розглядає особливості проведення діагностики та лікування нецукрового діабету в Україні з позиції забезпечення наступності видів медичної допомоги. 
 
УКПМД розроблений на основі адаптованої клінічної настанови «Нецукровий діабет» та з урахуванням сучасних міжнародних рекомендацій, відбитих у клінічній настанові Society for Endocrinology Clinical Guidance: Inpatient management of cranial diabetes insipidus (https://bit.ly/3hzgyxv).
 
Новий протокол призначений для використання на усіх рівнях надання медичної допомоги.
Слід зазначити, що у закладі охорони здоров’я повинен розробити внутрішній документ (клінічний маршрут пацієнта), що уніфікує медичну допомогу пацієнтам на локальному рівні.
 
Ознайомитися з протоколом можна за посиланням: https://bit.ly/3nBN8CO

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники