Перша в Україні Школа перинатальної діагностики вроджених вад розвитку: деталі
Мета консиліуму полягає в розборі важких випадків патологій та надаванні оперативної допомоги мамам та немовлятам. Комісія робить повний супровід вагітної від постановки діагнозу і до виписки зі стаціонару. Для цього проєкту Охматдит співпрацює з пологовими будинками №5 і №7 у Києві. Після пологів породіль з немовлятами одразу доставляють в Охматдит для необхідного оперативного лікування.
За три неповні місяці роботи консиліум розібрав 11 випадків. Хірурги лікарні провели 6 операцій: оперували три діафрагмальні грижі та три кишковій непрохідності.
Для обміну досвідом та співпраці з колегами на місцях 10 вересня 2021 року на базі Охматдиту провели першу Школу пре- та постнатальної діагностики вроджених вад розвитку.
«Ми віримо у те, що цей проєкт дозволить нам налагодити активну співпрацю з акушер-гінекологами на місцях та, відповідно, підвищити рівень пренатальної діагностики вроджених вад в усій країні», - зауважив Володимир Жовнір, генеральний директор НДСЛ Охматдит.
Серед тем виступів було обговорено проблеми діагностики та ведення вагітності при вроджених вадах розвитку у плода, перинатальне ведення при критичних вроджених вадах та їх хірургічна корекція. Відмічається, що захід планують проводити щорічно.
Новые статьи:
- Пацієнти з рідкісними захворюваннями отримають гарантовані поставки ліків до 2028 року
- МОЗ затвердило перший в Україні стандарт реабілітації дітей із церебральним паралічем
- Ліцензії на обіг наркотичних засобів планують оформлювати через Дію
- МОЗ оновлює медичну допомогу для постраждалих від аварії на ЧАЕС
- В ЕСОЗ з’явився електронний запит на протези, милиці та інші засоби реабілітації
Также интересно посмотреть:
- МОЗ: пояснення різниці між сертифікатами вакцинації
- Яку медичну допомогу можна отримати безоплатно у разі травми? Пояснення НСЗУ
- Верховна Рада України: схвалення законопроєкту щодо реєстрації та рекламування ліків
- “Медичні закупівлі”: отримання перших наборів для ПЛР-тестувань
- МОЗ: оновлення стандарту надання медичної допомоги при COVID-19










Новости медицины













