Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

МОЗ: запуск цифрового кабінету пацієнта у додатку "Дія"

МОЗ: запуск цифрового кабінету пацієнта у додатку "Дія"Він зазначив, що наразі точно невідомо, коли запрацює кабінет, однак у МОЗ сподіваються, що ним можна буде користуватися вже восени 2021 року.
 
"Кабінет пацієнта, який дозволить в цифровому форматі, в додатку “Дія” чітко відмічати всі щорічні медичні огляди, або раз на два роки, їхні результати, їхню динаміку. За результатами цих оглядів - мотивувати, як медпрацівника - вашого сімейного лікаря, так і людину, впроваджуючи певні пільги, компенсації для здорових людей, для тих хто слідкує за своїм здоров’ям", — зазначив він.
 
Також за його словами, планується проводити раз на два роки безплатний скринінг неінфекційних захворювань, а для людей від 55 років він проводитиметься раз на рік.
 
"Для тих хто з тих чи інших причин буде втрачати своє здоров'я ми розширяємо програму доступні ліки, яка дозволить на амбулаторному етапі забезпечити адекватне, вчасне лікування і зменшити фінансові витрати, які несе родина хворого. Тому здорове харчування, фізична активність, відмова від шкідливих звичок і щорічні медичні огляди — це запорука вашого здоров’я", — наголосив міністр.
 
Як пояснив Ляшко, графік, коли необхідно проходити скринінг, можна буде подивитися в електронному кабінеті пацієнта в додатку "Дія".

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм